×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. septembris, 2015
Drukāt

Saeima būs atvērta

Foto - LETAFoto - LETA

Vēlaties apskatīt, kur un kā strādā mūsu deputāti? 9. oktobrī no pulksten 10 līdz 18 Saeimas durvis būs atvērtas visiem interesentiem.

Nākamgad apritēs 25 gadi kopš Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanas, un par godu tam Saeimas namā šogad būs iespēja aplūkot informatīvi izglītojošu ekspozīciju. Tradicionāli atvērto durvju dienā ikviens parlamenta apmeklētājs varēs apskatīt sēžu, sarkano, dzelteno, balsošanas un dāvanu zāli. Būs iespēja ielūkoties arī reprezentācijas telpās, kas ikdienas ekskursiju laikā nav pieejamas.

Lai papildinātu zināšanas par mūsu valsts jaunāko laiku vēsturi, apmeklēt Saeimu īpaši tiek aicināti skolēni. Viņiem parlamenta namā būs iespēja nofilmēties videoapsveikumā Latvijai, sagaidot tās 100. dzimšanas dienu.

Saeimas telpās vienlaikus var atrasties ierobežots apmeklētāju skaits, tāpēc interesenti gan grupās, gan individuāli aicināti pieteikties līdz 2. oktobrim. To var izdarīt pa e-pastu: info@saeima.lv, norādot personas datus (vārdu, uzvārdu, personas kodu un atbildīgās kontaktpersonas tālruņa numuru). Papildu informācija pa tālruni 67087321.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+