×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
11. marts, 2014
Drukāt

Saimnieki savā dzīvoklī aiztur zagli – narkomānu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kāda dzīvokļa saimnieki Rīgā pagājušajā nedēļā savā mājoklī aizturējuši kādu narkomānu, kurš bija iegājis viņu miteklī un mēģinājis to apzagt, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Pagājušajā sestdienā ap pulksten 17.30 Rīgā, Ropažu ielā pa neaizslēgtām durvīm kādā dzīvoklī iekļuva 1980. gadā dzimis vīrietis. Dzīvokļa saimnieki izdzirdēja kādu rosāmies pa viņu dzīvokli un nekavējoties zagli aizturēja.

Cietušie par notikušo paziņoja Brasas iecirkņa policijas darbiniekiem, kuri izbrauca uz notikuma vietu un aizturēto nogādāja policijas iecirknī.

Policisti noskaidroja, ka 34 gadus vecais vīrietis ir narkomāns, kurš jau iepriekš vairakkārt tiesāts gan par mantiska rakstura noziegumiem, gan saistībā ar narkotiskajām vielām.

Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess par zādzību. Tiesa aizturētajam pirmdien piemēroja apcietinājumu.

Kā norāda VP, lai arī lielākajai daļai māju ir durvju kodi, tie tomēr nevar dzīvokļus pilnībā pasargāt no zagļiem. Tādēļ katram vajadzētu rūpēties par sava mājokļa drošību, vienmēr aizslēdzot durvis, pat atrodoties mājās.

Saskaņā ar policijas statistikas katra ceturtā zādzība no mājokļa notiek, jo nav bijušas aizslēgtas durvis. Taču, ja ir notikusi zādzība, par to vienmēr jāinformē policija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+