×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
15. jūlijs, 2014
Drukāt

“Sakarīgs” izdevums


vaks1507

Madonietis Gatis Knostenbergs ne uzreiz kļuvis par “Latvijas Avīzes” piekritēju. Sākumā laikrakstu, kas toreiz saucies “Lauku Avīze”, pircis kioskā, lasījis, vērtējis, salīdzinājis ar citiem izdevumiem. Pēc pusgada “LA” pasūtījis un turpina to darīt līdz pat šai dienai. Laikrakstu abonē uzreiz visam gadam.

Saņemot kārtējo “LA” numuru, vispirms ieskatās pirmajā lappusē, bet lasīt sāk no pēdējās – no “Lasītāju balsīm”. Te patīkot īsās aptaujas, lasītāju viedokļi, tos izlasot vispirms, pēc tam visas pārējās lappuses. Arvien apbrīno, cik meistarīgi, interesanti vienā izdevumā apvienotas visdažādākās tēmas – makšķerēšana, medības, sports, veselība, ceļojumi utt. “Ir raksti, kuriem pārskrienu tikai pāri, bet ir tādi, piemēram par politiku, kas jālasa un jādomā līdzi. Toties viss kopā tas ir ļoti vērtīgs informācijas kopums, kurā nav nekā lieka,” uzsver Gatis.

Pie “LA” plusiem viņš min arī to, ka laikraksts iznāk katru darbdienu, tātad informāciju lasītāji saņem laikus, nevis ar nedēļas kavēšanos. “Sakarīgs izdevums, tieši tas, kas mums vajadzīgs. Paldies žurnālistiem!” īsi rezumē G. Knostenbergs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+