Kultūra
Mūzika

“Sansusī” atklāj jaunu kultūras vietu Rīgā 16

Publicitātes foto

Alternatīvais kamermūzikas festivāls “Sansusī” aicina parunāt, ieraudzīt, padomāt un paklusēt trešajā pilsētas koncertā “Vakars Rīgā”, kas notiks 27. oktobrī no plkst. 19 “Krūmu Krastos” (Lejupes ielā 9), kas ir jaunatklāta vieta kultūras pasākumu norisēm, vēsta rīkotāji.

Šoreiz apmeklētāju priekam koncerts “XXI”, kurā muzicēs Eni Nael (klavesīns, Igaunija), Guntis Kuzma (klarnete), Nadīna Zapacka (flauta), Guntars Freibergs (sitaminstrumenti) un festivāla lieldraugs Ēriks Kiršfelds (čells). Programmā arī šīgada festivālam rakstītais Jāņa Petraškēviča jaundarbs “Music in four stages”.

Vakara gaitā šī gada festivāla noskaņā būs iespēja atgriezties ne tikai muzikālā ziņā, bet arī caur Toma Harjo video īsfilmu un Dan Le Man ķermenisko komēdiju. Vakara noslēgumā neiztikt bez pianistu kautiņa bāros (kur netrūks arī gardas maltītes no “Terapijas”), kurus samierināt manīsies dzejnieks Valters Dakša, kā arī “Divdesmit minūšu diskotēka”, kuru virsvadīs Viestarts Gailītis. Ja pēkšņi neiestāsies atvasara, noderēs siltas drēbes.

Nākamgad – piekto gadu pēc kārtas, kā jau ierasts – augusta otrajā nedēļā, alternatīvais kamermūzikas festivāls “Sansusī” notiks Aknīstes novada brīvdienu mājā “Susēja”.

LA.lv