Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. februāris, 2016
Drukāt

Sestdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši trīs cilvēki

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Sestdien, 20.februārī, Latvijā reģistrēti 53 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši trīs cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists Dairis Anučins.

Vakar Rīgā, Maskavas ielas krustojumā ar Jēzusbaznīcas ielu, plkst.20.37 starp automašīnu “Ford”, kuru vadīja 1955.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu “Toyota”, kuru vadīja 1993.gadā dzimis vīrietis, notika sadursme.

Pēc abu automašīnu sadursmes slimnīcā nogādāts automašīnas “Toyota” vadītājs.

Savukārt Jēkabpilī, Jaunajā ielā 2,plkst.10.47 1976.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu “Audi” uzbrauca gājējai, 1970.gadā dzimušai sievietei, kura alkohola reibumā šķērsoja ceļa braucamo daļu, nepārliecinoties, vai netuvojas transportlīdzekļi. Cietušajai gājējai sniegta medicīniskā palīdzība uz vietas.

Ceļu satiksmes negadījums noticis arī Vidzemes reģionā. Plkst.21.34 Alūksnes novadā, Annas pagastā, autoceļa Litene-Alūksne 21.kilometrā pie bānīša pārbrauktuves no ceļa braucamās daļas nobrauca 1983.gadā dzimušas sievietes vadītā automašīna “VW Passat Variant” un apgāzās. Pēc negadījuma sieviete nogādāta slimnīcā.

Visvairāk ceļu satiksmes negadījumi vakar notikuši Rīgas reģionā – 20, Vidzemes reģionā notikuši 11 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgales reģionā notikuši desmit ceļu satiksmes negadījumi, deviņi ceļu satiksmes noteikumi notikuši Kurzemes reģionā, bet trīs ceļu satiksmes negadījumi aizvadītajā diennaktī bijuši Latgales reģionā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+