×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. decembris, 2017
Drukāt

Šimfa un Platpers pamet Sudrabas partiju (10)

Foto LETAFoto LETA

Arvīds Platpers

Saeimas deputāti Silvija Šimfa un Arvīds Platpers izstājušies no partijas “No sirds Latvijai” (NSL) un savu turpmāko darbību politikā saista ar Latvijas Reģionu apvienību (LRA).

Paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem deputāti uzsver, ka “vēlas strādāt spēcīgā komandā un tieši LRA saskata labu potenciālu savu ideju realizēšanai”. LRA paustās vērtības un redzējums par reģionu attīstību saskanot ar abu deputātu iecerēm un “rada pārliecību, ka kopā būs iespējams paveikt daudz vairāk Latvijas labā”.

“Lai mūsdienās politikā realizētu idejas, šobrīd ir jāskrien sprints nevis maratons. NSL kā politiskais spēks ir noskaņojusies uz maratonu. Mans viedoklis ir atšķirīgs. Nesakrīt mūsu domas arī politisko partiju apvienību veidošanas jautājumā. Augstu vērtēju un cienu katru NSL frakcijas deputātu, taču komandas darba stila un gara, kādā biju radusi strādāt pašvaldībā un Pašvaldību savienībā, man pietrūka,” paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem pauž Šimfa.

Viņai esot tuvas LRA rūpes par reģionu līdzvērtīgu attīstību, jo tikai tā varot mazināt un novērst provinces iedzīvotāju diskrimināciju, bezdarbu, ienākumu nevienlīdzību un depopulāciju.

“Atzinīgi vērtēju NSL paveikto, tomēr man būtiska ir skaidrība gan attiecībā uz pagātni, gan spēja saskatīt perspektīvu un gūt rezultātu. Esmu radis sasniegt izvirzītos mērķus, tādēļ vēlos turpināt strādāt kopā ar LRA, jo man ir saprotama un atbalstāma apvienības politika attiecībā uz izglītības, kultūras, veselības un citiem sabiedrībai būtiskiem jautājumiem. Domāju, ka arī LRA mana pieredze un zināšanas kultūrā un izglītībā varētu būt noderīgas, līdz ar to ieguldītais darbs, esmu pārliecināts, nebūs veltīgs,” norāda Platpers.

NSL ir parlamenta opozīcijas frakcija. Tajā līdz šim strādāja septiņi deputāti, bet līdz ar Šimfas un Platpera izstāšanos paliks pieci. Arī LRA Saeimā strādā opozīcijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Vai Latvijā ir tiesībsargs? Ja tauta nobalsoja par partiju sarakstiem tad partijai uzticēto mandātu skaits nedrīkst mainīties līdz pat nākošām vēlēšanām. Varbūt Latvijā vēlēšanas ir tikai priekš muļķiem?

 2. … Vai LRA ir tik pat nelatvisks ieskats uz nakotni, ka abiem siem staiguliem … ja tie tiek pienemti LRA rindas … !!!

  … Kamdel tos abus nepienem NA ?!

 3. Sācies lielais vazanķu laiks. Nu tik būs, nu tik strādāsim!

 4. Valdis Freimantāls Atbildēt

  Un ne vārda par viltoto Rīgas Latvieuš Biedrību!

  Dīvaini politiķi!

  Lūdzu izlasīt patiesību manā rakstā www “Mosties, celies, strādā”!

  Laikam aizņemti ar ko citu, kā par likumības atjaunošanu domāt!

 5. Kad cilvēks paliek glumš,naudas kārs un slinks,tad ievelkas politikā,nezinu kas tā par barokli,bet Platpers pat sētas mietu varēja iemācīt dziedāt,tak būtu ņēmies ar bērniem,nē vajag līst politikā…kā bijušā skolotāju autoritāte zaudējis jebkuru cieņu manās acīs un piedevām politiķis nulle

 6. Platpers jau piektajā partijā. Patiešam pārsteidzoši. Maina partijas kā Kalniņš maina sievas.

  • Nu gatavojas nākamām Saeimas vēlēšanām. Tā iepatikās Saeimas nams ,ka darīs visu iespējamo lai atkal tiktu atpakaļ.
   Un galvenais jau sociālās garantijas. Ne jau tur Latvijas intereses. Tikai savs krekls tuvāks. Tā tas ir visiem.

 7. reptiļu piektā kolona bēg

  • Valdis Freimantāls Atbildēt

   Vai nav laiks palasīt patiesību par notiekošo 4. maija Latvijā – www Tautastribunals.eu?

   It sevisķi manu rakstu :”Mosties, celies, strādā!”

   Vai nav laiks iestāties Helsinki 86 cilvēktiesību aizstāvības grupā?

Draugiem Facebook Twitter Google+