Latvijā
Rīga

Skolnieces uzkāpj uz daudzstāvu ēkas jumta Mežciemā, lai tiktu pie pašbildēm 16

Foto – LETA

Lai tiktu pie pašbildēm, divas mazgadīgas meitenes uzlīdušas uz kāda daudzstāvu nama jumta Mežciemā, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

28.septembrī neilgi pēc pulksten 14.00 likumsargi saņēma informāciju par diviem maziem bērniem Mežciemā uz kādas daudzstāvu ēkas jumta.

Ierodoties adresē, izsaucējs norādīja uz divām mazgadīgām meitenēm. Vīrietis skaidroja, ka skolnieces pamanītas uz ēkas jumta, pēc kā viņas novestas lejā.

Pārrunu laikā 12 un 13 gadus vecās meitenes taisnojās, ka nama durvis bijušas vaļā, tāpēc arī iegājušas ēkā. Uzkāpjot uz devīto stāvu arī lūka bijusi atvērta. Skolnieces nolēmušas uzkāpt uz jumta un uzņemt pašbildes.

Policisti sazinājās ar abu meiteņu vecākiem un informēja par atvašu brīvā laika pavadīšanas veidu. Vecāki solīja mājās par notikušo veikt preventīva rakstura pārrunas. Meitenes pēc pārrunām devās patstāvīgi mājās.

Tikmēr pārbaudīta lūka, kas tik tiešām nebija aizslēgta. Policisti informēja ēkas atbildīgo personu par gadījumu un nepieciešamību tuvākajā laikā izeju uz jumta noslēgt.

LA.lv