×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
8. decembris, 2017
Drukāt

Skumja pieredze ar pansionātu: mazmeitai bažas par nolaidību (17)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

88 gadus vecā Rasma Bērziņa Ozolnieku novada pansionātā “Zemgale” dzīvoja četrus gadus. Pēc prombūtnes pansionātā atgriezās 3. novembrī, piektdienā. Mazmeita Indra Bērziņa atminas, ka omīte todien bija priecīga, jo beidzot bija atpakaļ vietā, ko sauc par mājām.

Brīvdienās pansionātā ārsta nav, medmāsas nepiesaistīja ārstu, turpinājušas dot sirmgalvei pretsāpju medikamentus. Radinieki, ierodoties nākamajā dienā, svētdienā, konstatējuši, ka situācija pasliktinājusies.

Slimnīcas ārsti sprieduši, ka kaite ir ielaista, būtu nepieciešams amputēt visu kāju. Tomēr gangrēna bija novārdzinājusi sievieti tiktāl, ka sliktā veselības stāvokļa dēļ nebija iespējams veikt operāciju. Pēc dažām dienām sieviete slimnīcā nomira.

Pansionāta vadītāja teic, ka laikam ir vainīga, ka neizsauca “ātros”. VIņa ir neizpratnē un dusmojas par izveidojušos situāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Apriežam mazmeitu, par kuru nezinām neko?
  Vai apstākļus pansionātā, kur droši vien kā vios cito pansionātos, ir daudz vecīšu, kam nav neviena, kas varētu apmeklēt: visi jau tai saulē, vai nespēj atbraukt. Ir tādi, kuriem ir meitas, dēli, mazbērni, kas pansionātā ne reizi nav rādījušies.Neatkarīgi ir vai nav tuvinieki, ikdienā šie cilvēki ir pilnīgi atkarīgi no pansionāta personāla. Lūk par ko ir runa. Palaikam liekas, ka par dzīvnieku patversmēm ir lielāka rūpe kā par valsts aprūpē esošiem bērniem un vecīšiem.

  • Rokas nost no dzivnieku patversmēm , nekas zemiskāks nevar būt izmantot šādu salīdzinājumu ! Sociālā būtne , kura grib lai viņu sauc par cilvēku , ir pienākums atbildēt par mūsu mazajiem brāļiem , ko esam pieradinājuši ! cilvēkam ir iespēja ar muti ne tikai ēst , bet arī runāt , ko nevat kustonīši [ runāt ] !

  • Ļoti bīstami ir apmeklēt savu radinieku pansionātā, jo ir tāda sistēma, kas darbinieki uzreiz meklē visādas vainas radiniekiem. Aprūpes iestādei ļoti nepatīk, ka kāda persona kaut ko ieraudzīs un publiskos.

 2. Normālas mazmeitas paša rūpējas par savām omītēm, nevis iebāž pansionātā!

 3. Gangrena dienas laikā neradās.

 4. Šī pansionātā vadītāju sen jau vajadzēja padzīt.16.g.vīrs ar dimensiju tur nodzīvoja tikko divas nedēļas,un nakti meklējot tualeti izkāpa pa otrā stāvā durvīm. Atrada nejauš garāmgājējs. Paziņoja tikkai medmāsa pēcpusdienā.,bet Kroģene līdz šim nav izteikuši līdzjūtību un atvainojusies par savu darbinieku nolaidību ? Bet civēka nav !

 5. Mazmeitai nobildēt slimo kāju bija laiks,bet izsaukt ātros laika nebija.

 6. kāpēc mazmeita neturēja pie sevis,bet pansionātā

  • pansionātā ir pēc pulksteņa ēdināšana, medicīna, vannošana, izklaidēšana…
   Ja mazmeitai jāstrādā 8 – 12 stundas dienā(par minimālo samaksu), sava dzīve istabā ar virtuvīti, nav medicīniskās izglītības, līdz tuvākajam autobusam( 1 reizi nedēļā) kājām 2 – 3 stundas, tad paskaidro, dirsēj, kā to nodrošināt ???

   • zem nika INTA spamo nesekmīgais 3.klases skolnieķelis, kuram plkst 21:00 bija jābūt gultā, bet aizrāvies netā ar kājstarpu pētīšanu.

 7. ka tad jau slimnica nepamanija,ka ar kaju kaut kas nav ta? un pati mazmeita?vai tad vecmammai tikai acis skatijas?

 8. Kāpēc mazmeita pati neizsauca ātros?

 9. Kāpēc mazmeita pati neizsauca ātros???

Draugiem Facebook Twitter Google+