Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
26. jūnijs, 2014
Drukāt

Slimnīcā nokļuvuši vēl trīs spaisa lietotāji

Policijas foto. Spaiss, narkotikasPolicijas foto. Spaiss, narkotikas

Slimnīcā trešdien Rīgā nonākuši kārtējie trīs jauno psihoaktīvo vielu jeb tā dēvētā spaisa lietotāji, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Kāds 29 gadus vecs vīrietis saindējies ar “spaisu”, to lietodams mājas pagalmā. Kādam 31 gadu vecam vīrietim pēc “spaisa” lietošanas sākušies uzvedība sun psihiskie traucējumi.

Savukārt kāds 33 gadus vecs vīrietis lietojis ne tikai “spaisu”, bet arī alkoholu, un viņam konstatēta gan saindēšanās, gan agresivitāte, gan arī uzvedības un psihiskie traucējumi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1153 izsaukumiem.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+