×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
20. oktobris, 2012
Drukāt

Sociālisti pašvaldību vēlēšanās startēs “Saskaņas centra” sastāvā

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) 15.kongresā šodien, 20.oktobrī, tika nolemts, ka 2013.gada vēlēšanās LSP piedalīsies politisko partiju apvienības “Saskaņas centrs” sastāvā.

Nepieciešamības gadījumā un, saskaņojot ar SC, atsevišķās pašvaldībās LSP varēs piedalīties pašvaldību vēlēšanās patstāvīgi vai kopā ar citām politiskajām partijām.

Šodien kongresā partijas līderis Alfrēds Rubiks atzina, ka LSP nebūs tik daudz kandidātu, lai tā varētu startēt visu pašvaldību vēlēšanās, savu deputātu kandidātu sarakstu LSP spētu iesniegt apmēram 15 pašvaldībās.

Rīgas domes vēlēšanās 2013.gadā LSP atbalsta SC un partijas “Gods kalpot Rīgai” kopēja deputātu kandidātu saraksta veidošanu.

“Visos gadījumos, veidojot deputātu kandidātu sarakstus, galvenajam kritērijam jābūt nepieciešamībai un spējai nodrošināt novada un pilsētas vēlētāju intereses,” uzsvērts rezolūcijā par LSP piedalīšanos 2013.gada pašvaldību vēlēšanās.

Patlaban Rīgas domē darbojas seši LSP deputāti. Sociālistu kongresā izskanēja viedoklis, ka apvienībai SC, atrodoties pie varas, ir izdevies daudz paveikt. Rīgas domē tiek realizēta politika, kas pamatā balstās uz sociālām vērtībām, kur galvenā prioritāte ir cilvēks – rīdzinieks ar savām rūpēm un vajadzībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+