×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
3. maijs, 2017
Drukāt

Sola celt neapliekamo minimumu (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass

Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass solījis strādājošajiem nākamgad ar ienākuma nodokli neapliekamo minimumu paaugstināt līdz 500 eiro.

“Šāds lēmums katra strādājošā ienākumus uz rokas palielinās par 63 eiro mēnesī,” Ratass sacīja, uzstājoties Centrālās arodbiedrību savienības organizētajā pasākumā Tallinas Brīvības laukumā. Šogad neapliekamais minimums Igaunijā ir 180 eiro mēnesī jeb 2160 eiro gadā. Premjers norādīja, ka otrs nozīmīgais notikums būs veselības aprūpes sistēmas reforma. “Nākamajos četros gados veselības aprūpei novirzīsim papildu 215 miljonus eiro,” solīja Ratass. “Ieguldījumi cilvēku veselībā vienmēr ir pareizi un sevi attaisnojuši. Tādā veidā ieguvēji būs mūsu tuvinieki, mūsu draugi, mēs paši un mūsu valsts,” uzsvēra Igaunijas premjerministrs. Igaunijas arodbiedrību organizētais pasākums tika rīkots kā svētki visai ģimenei. Galvenais šā gada 1. maija svētku temats bija strādājošo veselības aprūpes jautājumi, darba drošība, medicīniskās palīdzības pieejamība un slimības laika apmaksa.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+