Latvijā
Novados

Šorīt Cesvaines novadā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-LETA

Šorīt Cesvaines novadā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Izaukums uz Cesvaines novada Cesvaines pagastu, kur dega kūts saņemts šorīt plkst. 6.28. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg neapsaimniekota mūra ēka 170m2 platībā, koka piebūve 120m2 platībā un blakus esošās ēkas jumts 30m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 7.25 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, papīri, sausā zāle, meža zemsedze, mēbeles, sadzīves mantas, būvmateriāli, elektrosadales skapis, lakas reģenerācijas iekārta, ledusskapis, divas vieglās automašīnas, griesti, dārza māja, pirts un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Blaumaņa ielā Rēzeknē atbrīvoja vannas istabas ventilācijas šahtā iestrēgušu putnu, bet Buļļu ielā Rīgā no koka tika nocelts kaķis un nogādāts veterinārajā klīnikā.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 46 izsaukumus – 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

LA.lv