×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. februāris, 2013
Drukāt

“Splendid Palace” – senioriem

Sagaidot Rīgas senākā kinoteātra “Splendid Palace” 90 gadu jubileju, īpaša dāvana sagatavota galvaspilsētas senioriem. Viņiem tiks piedāvāta iespēja skatīt labu kino par zemākām cenām.


 

Jau rīt pulksten 13 notiks pirmais īpaši vecāka gadagājuma kinomīļiem paredzētais seanss par pazeminātu biļešu cenu – diviem latiem. Tajā izrādīs izcilā, četriem “Oskariem” nominētā un pasaules slavu iemantojušā režisora Džo Raita filmu “Anna Kareņina”.

SIA “Rīgas nami”, kura pārziņā atrodas “Splendid Palace”, valdes priekšsēdētāja Vineta Verika uzsver: “Šis ir “Splendid Palace” jubilejas gads, kurā gribam īpaši pateikties saviem ilggadējiem apmeklētājiem par viņu uzticību un lojalitāti. Ceru, ka senioru seanss kļūs par apmeklētāju iemīļotu tradīciju un iemeslu, lai satiktos ar domubiedriem un elegantā, vēsturiska kinoteātra gaisotnē reizi mēnesī noskatītos kādu labu filmu.”

Plānots, ka senioru seansos, kas turpmāk notiks katra mēneša pēdējā otrdienā plkst. 13, kino baudītājiem būs iespēja noskatīties kādu aktuālu kino repertuārā esošu mākslas filmu. Biļetes cena uz seansa filmām kinoteātra kasē – divi lati.

“Splendid Palace” dibināts 1923. gadā. Tas bija pirmais kinoteātris Baltijā, kurā sāka demonstrēt skaņu filmas. Šobrīd “Splendid Palace” programmu veido kvalitatīvs autorkino, art house filmas no Eiropas un citiem pasaules reģioniem, kas guvušas atsaucību pasaules kinofestivālos. Kopš 1994. gada “Splendid Palace” ir arī prestižās organizācijas “Europe Cinemas”, kas veidota, lai popularizētu Eiropā tapušu kino, biedrs.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.6
Alūksne +19.0
Daugavpils +16.4
Saldus +20
Liepāja +18.8
Jelgava +20
Ventspils +14.3
Limbaži +19
Madona +17
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+