Foto – AFP/LETA

Šveice paņem arī čehu skalpu 0

Iepriekš grupas turnīrā Kanādu un Zviedriju pieveikušie šveicieši pirmdien pasaules čempionātā (PČ) Stokholmā ar 5:2 uzvarēja arī Čehijas hokeja izlasi, liecina organizatoru informācija.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69

Ar trijās spēlēs gūtiem astoņiem punktiem šveicieši ir grupas līderi. Pirmajā cīņā viņi uzveica mājiniekus zviedrus (3:2), bet cīņā pret Kanādas izlasi bija pārāki pēcspēles metienos (3:2).

Pret Čehiju Šveices hokejisti izvirzījās vadībā ar 2:0, taču Jirži Hudlers otrajā periodā iemeta divus vārtus un panāca neizšķirtu. Pēdējā trešdaļā tomēr veiksmīgāk nospēlēja šveicieši, pēc Simona Mozera un Simona Bodenmana metieniem nepilnas septiņas minūtes pirms cīņas beigām panākot 4:2. Pēdējo ripu jau tukšos Čehijas vārtos pēdējā minūtē iemeta Reto Suri.

Otrā grupā Helsinkos dienas pirmajā spēlē Slovākijas izlase ar 3:2 uzvarēja Vāciju, lai gan divreiz cīņas gaitā bija iedzinējos. Divus vārtus uzvarētājiem guva Tomāšs Zaborskis, kurš pēdējā trešdaļā panāca 2:2 un iemeta arī uzvaras vārtus. Dienas otrā spēlē grupā tiksies Somija un Francija.

Grupu kārtā komandas cīnās par vietu ceturtdaļfinālā, kur iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.

PASAULES ČEMPIONĀTS

Helinku grupa

Vācija – Slovākija 2:3 (1:0, 0:1, 1:2). Volfs (4:01), Kinks (43:01) – Blizņaks (33:30), Zaborskis (45:41; 52:46).

Stokholmas grupa

Šveice – Čehija 5:2 (1:0, 1:2, 3:0). Ambīls (17:56), Nīdereiters (26:36), Mozers (45:47), Bodenmans (53:22), Suri (59:21, tukšos vārtos) – Hudlers (33:02; 39:12).