×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
27. jūlijs, 2017
Drukāt

Tu tādu pirktu? No grīdas paceltus augļus kārto atpakaļ plauktā (9)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tu tādu pirktu? Darbinieks ar slotas palīdzību izvelk augli no stenda apakšas un visu acu priekšā to noliek starp citiem augļiem, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Aculieciniece Madara iemūžinājusi, kā veikala darbinieks vēsā mierā ķeksē augļus, kas paripojuši zem stenda. Tā vietā, lai tos izmestu vai notīrītu, auglis tiek nolikts plauktā, kur tieši tobrīd augļus izvēlas kāds pircējs.

Madara norāda, ka tas noticis Valdemāra ielas ”Rimi” veikalā. Aculieciniece raksta: “Nepatīkami skatīties, kā Rimi darbinieks no zemes ceļ augšā augļus, un tos liek atpakaļ kastēs. Vai tā ir norma? Ko Pārtikas un veterinārais dienests teiktu?”

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Modrās pircējas videorullītī neredzu darbinieku ceļam augļus no gridas un liekam atpakaļ plauktā!
  Darbinieks uz ceļiem ar slotu rokā kaut ko tur dara, bet, neredzu, ka celtu augļus no grīdas un liktu plauktā. Un beigās izsmeļošais paskaidrojums, ka no grīdas paceltos nes uz otrreizēju kvalitātes pārbaudi. Ja tos atrod par labiem, tad LIEK ATPAKAĻ PLAUKTĀ! Mīļā stundiņa – manā bērnībā, kad mazīte nokrita uz grīdas, tad bija jāpaceļ, JĀNOBUČO un jāliek atpakaļ uz galda ēšanai. UN? Ēdām un izdzīvojām līdz PSRS sairšanai.

 2. arī mazgājat ar krāna ūdeni, kurš tek pa caurulēm kurās dzīvo nezin kas.

 3. muļķības. It kā grīda veikalā būtu netīrāka par vietām, kur tie augļi/dārzeņi atradās iepriekš. Tikai to mēs neredzam.

 4. viņam bija jāatliek atpakaļ stendā,tā ,lai pircēji neredz

 5. Ai, nu beidziet! Nu neestētiski un nehigiēniski, protams, tas ir, bet visus augļus un dārzeņus mēs rūpīgi mazgājam un pat nomizojam. Labāk pievērsiet uzmanību būtiskām problēmām!

 6. Pirktu, jo es tāpat tos mazgāju! Ja darbinieks tos aiznestu uz noliktavu, tad tie tur tiktu mazgāti? Un paldies Dievam, ka nemazgātu. Es augļus mazgāju tikai pirms ēšanas – tik, cik tuvākajā laikā apēdīšu.

 7. Stulba izlepusi dāmīte.Jebkurus augļus atnesot mājās,TOS TĀPAT MAZGĀ.

 8. Jāizķer tie CŪKAS, kuru RAKŅĀŠANĀS dēļ, dārzeņi nonāk zem stenda!

 9. Vai tu, ja majas zeme nomet ari met ara?Augli un darzeni tapat ir janomazga!Un ja darbinieks noliktu nomazgatu augli tas saktu put un sabojatu parejos!!!!!Cilvek padoma ar galvu!

Draugiem Facebook Twitter Google+