×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
16. augusts, 2016
Drukāt

Ušakovs dusmīgs par ielu remontu; atstādina Reinbahu (4)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Šā brīža ielu remonti Rīgā

Šodien pēc sanāksmes par Rīgas ielu remontdarbu gaitu no amata atstādināts Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs, sociālajā tīklā “Twitter.com” vēsta Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

Kā raksta Ušakovs, lēmums par viņa tālāko atbrīvošanu no amata tiks pieņemts tuvākajā laikā. Pēc būvsezonas beigām tāpat tiks lemts par citu departamenta darbinieku panākumiem un neveiksmēm. Par departamenta direktora pienākumu izpildītāju nozīmēts Emīls Jakrins.

“Savukārt ar būvniekiem norit nepārtraukts un gaužām sarežģīts darbs, gan ja runājam par termiņiem, gan par darbu kvalitāti. Jautājumu ir daudz, tostarp arī departamenta darba kvalitātes dēļ, taču tie šobrīd tiek risināti. Nevienā no ielām būtiskas atkāpes no plānotajiem remontdarbu beigu termiņiem nav gaidāmas.
Lielākā darbu daļa tiks pabeigta līdz 1.septembrim. To posmu sarakstu, kurus plānots pabeigt līdz septembra vidum, publicēsim rīt – pēc kārtējās sanāksmes ar būvniekiem. Taču absolūtajā vairākumā gadījumu runa būs par ietvēm, nevis braucamo daļu,” teikts paziņojumā.

Šāds lēmums gan ir pretējs, salīdzinot ar vēl 6.jūlijā lemto, kad Rīgas domes ārkārtas sēdes laikā tika noraidīts opozīcijas rosinātais lēmumprojekts par Reinbaha atbrīvošanu no amata saistībā ar korupcijas skandālu viņa pārvaldītajā departamentā.

Opozīcijas partijas bija rosinājušas sasaukt ārkārtas sēdi, lai lemtu par Reinbaha atbrīvošanu no amata saistībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja
(KNAB) veikto kratīšanu jūnijā, kas tika veikta apšaubāmā Salu tilta rekonstrukcijas iepirkuma gadījumā. Aizdomās turētā statuss šajā lietā piemērots departamenta Būvdarbu vadības nodaļas vadītājam Uģim Brožem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nedomāju, ka ir patīkami strādāt Ušakova kunga pakļautībā: neskatoties ne uz ko, viņš tomēr ir žurnālists, kas ar prieku efektīga žesta dēļ nodos savus padotos. Ideja, ka visi remontdarbi (vairākās ielās+veloceliņš+ trotuāri) jāveic vienlaicīgi, ir tipiska politiķu priekšvēlēšanu ideja, pie kā nu Satiksmes departamenta direktors diez vai ir vainojams.

  2. Tas nu gan ir mazticams. Jo lielāks bardaks jo Saskaniešu elektorāts jūtas kā mājās.

  3. Cik es sapratu Ušakova kundze nolauza tur papēdi, un traucē viņas šopingam…
    Ziniet man ar traucē ka 15 km posmā noņemts asfalts un ir tikai viena braukšanas josla un netieku laicīgi pie sievas gultā…

  4. Misteram 20% ausainis atļauju paprasīja?

Draugiem Facebook Twitter Google+