×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
11. marts, 2014
Drukāt

Uz visu pasauli sadusmojies vīrietis Rīgā izdemolē pieturvietas (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Izdemolētā stiklotā autobusa pietura Jēkabpilī.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki pirmdien Dzirciema ielas rajonā aizturējuši divus vīriešus par piecu sabiedriskā transporta pieturvietu izdemolēšanu, liecina RPP informācija.

Patrulējot Dzirciema ielas rajonā, RPP pirmdien saņēma informāciju par diviem vīriešiem, kuri izsituši sabiedriskā transporta pieturvietas nojumes stiklus. Vēlāk policisti pamanījuši sniegtajam aprakstam atbilstošus vīriešus, kuri atradās netālu no kādas izdemolētas pieturvietas nojumes.

Pamanot policistu tuvošanos, viņi metās bēgt, tomēr likumsargiem izdevās abus bēgļus panākt un aizturēt.

Viens no aizturētajiem atzinies, ka stiklus izsitis, jo viņam esot problēmas personīgajā dzīvē un viņš dusmojas uz visu pasauli.

Apsekojot apkārtni, policijas darbinieki konstatēja, ka stikli izsisti pavisam piecām pieturvietu nojumēm, par ko informēta Valsts policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tie nav virieshi ,bet krievi vini priecajas ta par krimas pievienoshanu krievijai

  2. Ir jau pie mums tāda pilsoņu kategorija, kas necieš, kad kaut kas ir smuki u ērti. Visu vajag apcūkāt: piestātnes, telefonu būdas, sēdekļus troleibusos un vilcienos, ceļa zīmes, bāku un molu uguņus un tt. Viņiem nav prieka ja kas ir skaists un tīrs, tikai naids. Gribētos lai kāds psihoterapeits man paskaidrotu šo fenomēnu. Viņiem nav slinkuma, staigā un speciāli seko tam, lai viss būtu aplauzts, pat nekāda biznesa. Manā mājā, kur agrāk dzīvojo, mūžigi bija izlaustas trepju telpas durvis, izsisti stikli. Aizeju mājās, paņēmu instrumentus, izlaboju – nakamdien atkal tas pats.

Draugiem Facebook Twitter Google+