×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
17. jūlijs, 2015
Drukāt

Vai esi gatava jaunai mīlai? Uzdod sev šos piecus jautājumus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vācijas sieviešu žurnāls “Brigitte” izveidojis sarakstu ar pieciem jautājumiem, kas būtu jāuzdod sev sievietēm, kurām nesen izjukušas attiecības, pirms došanās randiņu “džungļos”.

Daudzām tas ilgst gadiem, citām tikai dažas nedēļas, bet vienmēr sevišķu sasprindzinājumu rada pirmais randiņš ar potenciālo jauno partneri. Pēc sāpju, sēru un sirdsēstu posma kārtis tiek atkal sajauktas…

Žurnāla apkopotie pieci jautājumi var jums palīdzēt noskaidrot, vai jūs savā mīlas dzīvē esat gatava jaunam sākumam.

1. Ko es sagaidu no šī randiņa?
Šī jautājuma mērķis ir noskaidrot, kādas ir jūsu gaidas. Vai vēlaties atklātu flirtu, tikai seksu vai no randiņa varētu iznākt kaut kas vairāk?

Mājiens: Jo mazāk jūs iedomājaties, kā randiņam jānorit, jo labāk. Izņēmums: jautājumi, kas skar jūsu personiskos tabu un robežas.

2. Vai mani mēģina pārliecināt citi?
Visas draudzenes domā, ka jums ir laiks uzdrošināties atkal doties randiņu džungļos. Jūs esat pamazām pieradusi būt viena. Patiess jautājums, kas jums sev jāuzdod ir: vai atkal iet uz randiņiem ir patiešām mans lēmums?

Mājiens: Pret pārāk lielu spiedienu palīdz vaiāk humora.

3. Kā es varu atbildēt uz jautājumiem par manu pagātni?
Tēma “Pagājušais” ir tikpat grūta, cik aizraujoša. Tādēļ ir labi, ja jūs jau pirms randiņa apdomājat, cik atklāti vai noslēgti potenciālajam partnerim par šo tēmu runāsiet un kādas detaļas jūs vēlaties uzzināt no otra.

Mājiens: Mazāk nozīmē vairāk.

4. Vai runa ir par cilvēku vai par randiņu kā tādu?
Abi varianti ir labi: varbūt jūs vēlaties vienkārši atkal pavadīt labi laiku vai arī jūs esat ļoti priecīga par randiņu – svarīgi ir būt vienkārši patiesai pret sevi un otru cilvēku, lai neraisītu viltus cerības.

Mājiens: Esiet atvērti randiņam!

5. Vai tiešām esmu tikusi pāri savam “Bijušajam”?
Patiesībā iekšēji iepriekšējās attiecības nav noslēgtas. Kurš nemitīgi salīdzina jauno ar veco, tas gūst sev prieku un arī tādēļ, lai pa īstam iepazītu jaunu cilvēku.

Mājiens: Būt patiesai – visupirms pašai pret sevi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+