Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
6. oktobris, 2015
Drukāt

Veikalos nonāk trīs tonnas pašmāju arbūzu no Rucavas (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Veikalos “Elvi” nopērkami Latvijas arbūzi, ko audzē P/S “Kluči” Rucavas novadā, informē uzņēmumā.

“Ar saimniecību P/S “Kluči” sadarbojamies pirmo gadu, un, neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem vasarā, kas ietekmēja daudzu zemnieku ražas plānus, veikalos “Elvi” tiks realizētas pat trīs tonnas šīs eksotiskās, bet Latvijā izaudzētās lielogas,” informē uzņēmuma komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Šobrīd veikalos “Elvi” dārzeņu, ogu un zaļumu segmentā 54% ir pašmāju labumi, kas ir jau pieminētie arbūzi, kā arī rutki, āboli, dzeltenie cukīni, ziedkāposti, ķirbji, kolrābji, tomāti, garie gurķi, baltie redīsi, kabači, Ķīnas kāposti, kāposti, sīpoli, kartupeļi, lielogu dzērvenes, dažādu šķirņu salāti, zaļie lociņi, baziliks un piparmētra podiņos. “Turpinoties ražas sezonai, Latvijā audzēti dārzeņi būs piedāvājumā, kamēr laikapstākļi to ļaus. Savukārt zaļie lociņi, ko iegādājamies no Z/S “Upmaļi” un Z/S “Nākotnes” (Iecavas novads), nopērkami visu gadu,” papildina Vārtukapteine.

Lai nodrošinātu pircējus ar svaigiem un kvalitatīviem Latvijas dārzeņiem, ogām un zaļumiem tādā apjomā, kas atbilst pieprasījumam, veikalu tīkls sadarbojas ar individuālajiem komersantiem un zemnieku saimniecībām Osīši, Bračas, Dārzi, Kliģēni, EKO Getliņi, Mežvidi, Baltiņi, Baltpēteri, Roņi, Letis, Lekšas un citiem. “Ar dažiem sadarbības partneriem ir izveidojušas jau stabilas un ilggadējas biznesa attiecības, tomēr vienmēr esam atvērti arī jaunai sadarbībai ar pašmāju ražotājiem un lauksaimniekiem,” komentē Vārtukapteine, atzīmējot, ka mazumtirgotājs regulāri aicina uz dialogu, organizējot dažādas apaļā gada diskusijas un piedaloties reģionu uzņēmēju dienās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Man negaršoja

  2. Ha,ha !! Rīgā, Brīvības ielā ”Elvi”, neko neesot pat dzirdējuši….

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+