×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Ēģitpes džudists atsakās paspiest roku pretiniekam no Izraēlas (10)

foto: APfoto: AP

Ēģiptes džudists Islams El Šehabi pēc cīņas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs atteicās paspiest roku savam pretiniekam Oram Sasonam no Izraēlas.

Svara kategorijā virs 100 kg viņi tikās pirmajā kārtā un Izraēlas atlēts izrādījās pārāks. Džudisti pēc cīņas vienmēr paspiež viens otram roku, tādējādi izrādot cieņu. Taču El Šehabi no tā izvairījās – arī sporta arēnā nevar izbēgt no arābu un ebreju sarežģītajām attiecībām. Dzimtenē viņu daļa sabiedrības pat aicināja boikotēt šo cīņu, tā kā tas, ka tā notika, jau nav slikti.

Ors Sasons aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Tas nu gan nav ebrejs:) Atbildēt

  Tas džudists neizskatās pēc ebreja. Tie kas bieži tiek saukti par ebrejiem vispār ta ir pārjaukuši tās asinis, ka reāli tadi vairs nav. Tautība ir gēnu lieta.
  Ebrejs ir atšķirams pēc skata. Pārējie ir jauktas izcelsmes cilvēki. Vai kādas citas izcelsmes cilvēki.

  • Tas nu gan nav ebrejs:) Atbildēt

   Tāda sajūta, ka viņi kautrējas no savām asinīm. Bet noteikti no saviem īstajiem vardiem uzvārdiem. Ar veselīgu pašlpenumu tāda izteikta tandence nenotiktu. Kā ar tam īsto autentikso vardu uzvārdu nomaiņām piem.

 2. Ebreji arī ir arābi, tikai citas ticības.

  • Ebreji ir imigranti no Tuvajiem Austrumiem. Būtu jau loģiski, ja viņi pa Tuvajiem Austumiem ari būtu izmigrējusi. Mentalitates atšķirības Eiropai no Tuvajiem Austrumiem tomēr ir ievērojamas.
   Sīs nav harmoniski savietojamas sabiedrības – Tuvie Austrumi un Eiropa.

  • Nezinu kā jūs, es piemēram neilgojos pēc Tuvo Austrumu elementa. Maigi sakot..:) Man škiet tik atķirīgām sabiedrībām ir jameklē vieta sev savā reģionā.
   Nezinu, kas viņiem tur ir.. nespējas izveidot harmoniskas kaimiņattiecības problēmas, vairošanās saprātīgas regulācijas problēmas… Bet mums tas nav vajadzīgas
   Tad jau drīzāk gribētu nelielu budistu tautu piešprici, kam ir mentāli kopīga attieksme pret Dabu ar Eiropeīdiem. ja tā domā par to, kas patīk un fascinē..

 3. Vai no raksta jāsaprot, ka žīds šo maču vinnēja?

 4. Loģiski- sila jest, uma ne nado!

  • Randy, Latvija & BR-Deutschland, €U Atbildēt

   Araabu meeslam nebija ne speeka, ne praata, ne ciinjas laikaa, ne peec tam! Apbriinojami, kur taadi meesli rodas!

 5. galīgi ne-olimpiskā garā

Draugiem Facebook Twitter Google+