Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Sašautais autobusa šoferis Liepājā joprojām spiests dzīvot ar lodi ķermenī0

Ekrānuzņēmums no LTV “Panorāma” video You Tube.

Kurzemes rajona tiesa Liepājā šo trešdien, 23.janvārī, skatīja lietu, kurā par sabiedriskā transporta vadītāja sašaušanu apsūdzēts jau iepriekš policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem nonācis vīrietis, vēstīja LTV raidījums “Panorāma” un “Kurzemes TV”.

Uzbrukuma iemesls – vadītājs atteicās uzņemt pasažieri ārpus pieturvietas. Spriedumu pasludināt trešdien nebija iespējams, jo prokurors apsūdzētā šīs dienas liecībā saskatīja pretrunas ar aizturēšanas brīdī sniegto, un atklāja jaunu faktu. Tāpēc lūdza tiesu papildināt esošo apsūdzību par slepkavības mēģinājumu ar iepriekšēju nodomu, ieroča nelikumīgu turēšanu un remontēšanu, ar šaujamieroča izgatavošanu.

Cietušais uzbrukumā guva acs traumu un pašlaik ir darba nespējīgs.

Notikuma dienā apsūdzētais šāvējs bija gan narkotisko vielu, gan alkohola reibumā un tiesai sīkāk klāstīja uzbrukuma dienas detaļas.

Savukārt cietušais autobusa šoferis tiesā apsūdzētajam jautāja un centās noskaidrot, no kāda materiāla bija izgatavota lode, jo tā joprojām nav izņemta no viņa ķermeņa un ir nepieciešama magnētiskā rezonanse, ko ārsti atsakās veikt, nezinot šo faktu, vēstīja “Kurzemes TV”.

Saistītie raksti

Darbanespēja cietušajam šoferim turpināsies vēl nezināmu laiku. Apsūdzētais šoferim jau samaksājis 1600 eiro par radītājiem izdevumiem veselības aprūpē.

Cietušais šoferis Aleksandrs Sazonovs norādīja: “Man vajag acu operāciju, jo ar labo aci neredzu, bet lodi baidās ņemt ārā. Es neesmu nekāds soģis! Man nav nekādas jēgas vēlēt, lai viņš sēdētu tur cietumā un sapūtu – tomēr viņš ir tikai cilvēks.”

Nākamā tiesas sēde nozīmēta 8.februārī. Apsūdzētais savu vainu atzīst tikai daļēji un izdarīto nožēlo.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv