×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
17. novembris, 2016
Drukāt

VIDEO:Traģēdiju varēja novērst. Atraitne uzsākusi cīņu ar policiju (6)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Uz Vidzemes šosejas septembrī notika smaga autoavārija, kuru bija iespējams novērst, ja policija būtu laikus reaģējusi, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Šā gada 16. septembrī 1951. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu ”Volvo S40”, izraisīja sadursmi ar automobili ”Toyota Prius”, ko vadījis 1951. gadā dzimis vīrietis. ”Volvo” vadītājs no gūtajām traumām miris. Negadījums notika Cēsu novada Vaives pagastā autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža (Veclaicene) 85. kilometrā.

Šķetinot stāstu, atklājies, ka iedzīvotāji policiju iepriekš informējuši par bojāgājušā šofera vadītās automašīnas dīvaino kustību uz ceļa. Pirmie zvani no Siguldas policijai pienākuši ap desmitiem vakarā. Uz Rīgas reģiona pārvaldi zvanījuši vairāki cilvēki, taču policija neesot reaģējusi. Stundu vēlāk, ap 23.00, cilvēku zvanus saņēmuši likumsargi no Vidzemes pārvaldes. Viņi apgalvo, ka uzreiz izsūtītas ekipāžas, bet tās neesot paspējušas novērst nelaimi.

Par šo gadījumu ierosināta dienesta pārbaude, kurā secināts, ka pirmie divi zvani par dīvaino šofera uzvedību uz ceļa tiešām saņemti Rīgas reģiona pārvaldē un par to uzreiz ziņots ceļu policijas ekipāžai. Taču tā tobrīd bijusi aizņemta, noformējot citu pārkāpumu. Savukārt Vidzemes reģiona darbinieks nav laikus reaģējis, izsūtot pieejamos spēkus auto pārtveršanai. Pārbaude vēl turpinās.

Ekspertīzēs konstatēts, ka bojā gājušā vīrieša asinīs ir bijušas teju trīs promiles alkohola. Atraitne tam kategoriski nepiekrīt un ir skarba izteikumos:“Uz mirušu cilvēku var novelt visu. Es kā mediķis zinu to, kā tiek ņemtas analīzes. Iespējams ir viss.”

Mirušā vīrieša sieva, būdama mediķe, ir pārliecināta, ka pie vainas ir insults. Sieviete ir gatava cīnīties līdz galam, lai attaisnotu vīra vārdu, un, ja būs nepieciešams, piekritīs pat ekshumācijai, lai veiktu papildu analīzes.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Mirušā vīrieša sieva, būdama mediķe, ir pārliecināta, ka pie vainas ir …insults. Sieviete ir gatava cīnīties līdz galam, lai attaisnotu vīra vārdu, un, ja būs nepieciešams, piekritīs pat ekshumācijai, lai veiktu papildu analīzes.
  ——————————
  Vai tad morgā jau netika veikta visaptveroša nāves iemesla sekcija?

 2. Cilvēks ar insultu turpina braukt tik ilgu laiku, kamēr būtu paspējuši atbraukt policisti?

 3. Ja jau video nestrādā lūdzu izņemiet ārā,vel ne reizes viņš nav strādājis.saplīsis jau stāv gadiem

 4. nu, jā 3 pomiles arī varētu būt iemesls insultam, jo tādu dozu reti kura sirds var izturēt. Mediķe nav muļķe, bet bezkauņa gan.

 5. Nenosakāma ranga mediķe-tā ir diagnoze.

 6. Pagaidiet līķa ekspertīzi un tad sākat ķengāt policiju… atraiktne ar mediķa izglītību, kas zina kā ņem tās analīzes, hm. …. būtu labāk mašīnas atslēgas noņēmusi laikus
  Ir tāda lieta- liktenis.

Draugiem Facebook Twitter Google+