×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
10. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO:”Vienotībai” esot plāns, kā gāzt Ušakovu (6)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Gadu pirms pašvaldību vēlēšanām Saeimā sākušās asas diskusijas par izmaiņām vēlēšanu likumā. Vairāki deputāti rosina ļaut balsot arī tiem, kuri attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā nostrādājuši vismaz četrus mēnešus līdz vēlēšanām.
Praksē tas nozīmē to, ka, piemēram, Rīgā strādājošais, bet Mārupē deklarētais pilsonis varētu izvēlēties kur balsot.

Neoficiāli izskan, ka šī iniciatīva ir “Vienotības” mēģinājums vājināt Saskaņas komfortablo dominanci Rīgas domē, vēsta TV3 ziņas.

Saeimā šī iniciatīva jau izraisījusi kaismīgas debates. Parlamenta pašvaldību komisijas vadītājs Sergejs Dolgopolovs (Saskaņa) norādīja, ka nav skaidrs, kā vēlētājs pierādīs, ka viņš patiesi strādā šajā pašvaldībā. Dolgopolovs neizslēdz iespēju, ka darba devējs izdarīs spiedienu uz savu padoto un pieprasīs balsot par konkrētu partiju.

Jau izskanējis, ka likumprojekta galvenais mērķis ir gāzt no troņa Rīgas mēru Nilu Ušakovu. Patlaban daudzi Pierīgas ciematos deklarētie iedzīvotāji strādā Rīgā, un, piešķirot viņiem balsstiesības galvaspilsētā, spēku samērs domē varētu mainīties.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Man ir plāns kā gāzt tam .. pa purnu.

  2. Pati Āboltiņa atdeva Rīgu okupantam Ušakam ko nu !?Tagad,kad Ušaks ir kļuvis par miljonāru ar savu mafijas Co apzogot Rīgu,viņu laukā neizkvēpināsi.Pasauks brēkdams tūliņ zaļos krievu vardulēnus palīgā: “Наших бьют!”Pie tam ne velti Rīgā 60% okupantu,ne velti krievu kopiena brēc pēc tā lai nepilsoņi vēlētu pašvaldībās,jo kam viņiem LV valdību,ja pieder visas lielo pilsētu domes kur katrs dara ko grib.Ušakam sava ārpolitika,uz valsts likumiem uzspļauj,žurnālistus VISI !! SC deputāti piesmej un pasūta.utt.Zelta dzīve.Un vēl var paķērkt,ka okupantus apspiež,neļauj elpot.Pats Vešņaks stāv sardzē kā Berlīnes mūris un bāž krievu degunu neatkarīgas valsts IEKŠEJĀS lietās.Ne velti Ušaks nenovelk laikam pat guļot zilīšu ancuku.Saprotiet kā gribat !
    Ja Rīgas mērs būtu LATVIETIS,sen jau būtu uzbūvēta OM piebūve,bet Ušaks neatzīst okupāciju,tapēc arī ņirgājas par piebūvi.Man rodas sašutums,ka VALDĪBA !!!nepieliek punktu Gailes un Co cūcībai pret Okupācijas muzeju,jo žīdi ko tādu NEPIEĻAUTU par holokaustu !!!Vai nepietika Gulaga???Latvijai atkal jāpiedzīvo vēl sliktāki laiki kā kirhenšteinu un lāču / TAD BIJA TANKI !!!/ nodevība ar korumpētiem “latviešiem”amerikiem,hūtēm,urbanovičiem utt. Jāpateicas Dievam,ka uzsūtīja VVF un iestājāmies NATO,jo pretēji mēs sen būtu “Krim naš”Tā nebūtu ne Lietuva,ne Igaunija,bet tieši mēs ar okupantu ordām,kuri šiverē pa GALVASPILSĒTU !!!!

    • Продолжаете отжигать? Это просто апофеоз русофобства какой то, столько злобы, лжи и ненависти, да в таком концентрированном виде. А может вы ещё и на метле летаете по ночам? Да вы баба Яга просто. Вас надо в дурку запереть, пока вы сами не убились по неосторожности.

Draugiem Facebook Twitter Google+