Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

Viedā krūzīte

G_viedkruze_11

Kompānija “Mark One” radījusi gudro krūzi “Pryme”, kas darbojas, izmantojot “Bluetooth” tehnoloģiju, taču balstās vien uz ūdens balansa noteikšanu organismā.

Kompānijas pirmais veikums “Vessyl” spēja noteikt kalorijas, cukura daudzumu, kofeīnu u. c. dzērienu saturošos elementus. “Pryme” jāievada savs svars, garums, vecums, kurā laikā jūs parasti ejat gulēt un ceļaties. “Pryme” iespējams savienot gan ar “Apple Health”, gan “Jawbone Up” lietotnēm, un tās cena ir ievērojami 90 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+