×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
25. decembris, 2014
Drukāt

VP pārbaudīs, kā policijas dežurants atbildējis uz zvanu par ielaušanos

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīga, 25.dec., LETA. Valsts policija (VP) pēc Ziemassvētkiem veiks pārbaudi par policijas darbinieka komunikācijas stilu ar iespējamā nozieguma ziņotāju – krimināltiesību eksperti Ilonu Kronbergu.

VP preses pārstāvis Dairis Anučins aģentūrai LETA teica, ka dežuranta komunikācijas stils ar ziņotāju tiks izvērtēts, turklāt policijā ir pieejams sarunas ieraksts. Viņš arī atklāja, ka pirms Kronbergas uz policiju par iespējamo noziegumu bija zvanījusi arī cita persona.

Tāpat policija pārbaudīs informāciju par iespējamās zādzības faktu.

LTV raidījums “Panorāma” vakar ziņoja, ka nepatīkamus brīžus piedzīvojusi Jūrmalas iedzīvotāja, centra “Providus” eksperte Kronberga, kura mēģināja novērst iespējamu uzbrukumu kaimiņmājai. Sazvanītais policijas dežurants drīzāk pārmetis viņai par zvanu, nevis nomierināja, ka ekipāža jau ir ceļā. Iespējamie zagļi tā arī palika nenoķerti.
Kronberga šonedēļ bija izgājusi no savas privātmājas Dzintaros, lai izmestu atkritumus. Tumsā viņa izdzirdējusi, ka kaimiņu mājā, kas jau ilgstoši ir tukša, kāds laužas iekšā. Uz ielas pamanījusi mašīnu un, visticamāk, tieši viņas ierašanās arī izbiedēja zagļus, jo durvis palika neatlauztas, tomēr palika svaigas kaluma pēdas.

Uz ielas Kronberga sastapusi divus vīriešus, kuri iznāca no pagalma. Lai gan vīrieši bija agresīvi, viņa iegaumēja auto numuru un zvanīja 112. Runājot ar policistu, Kronbergai radusies sajūta, ka ar savu zvanu viņa traucējot.

Kronberga ir juriste, ikdienā strādā sabiedriskās politikas centrā “Providus”, kur viņas pārziņā ir kriminālsodu politika. Daudzos projektos viņa ir sadarbojusies ar VP un centusies palīdzēt arī atrisināt dažādas nesaskaņas un pārmetumus policijai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+