Foto – Shutterstock

Agresīvie tīmekļa komentētāji pēc žults izliešanas jūtas vēl sliktāk 0

Pievieno LA.LV

Ir uzskats, ka pie sevis klusībā izteiktas dzēlības vai sašutums palīdz cilvēkam nomierināties. Mūsdienās to īpaši ērti izdarīt tīmeklī, kur, piesedzoties ar segvārdu, izmestās negatīvās emocijas nevar izvērsties acumirklīgā pretreakcijā. Taču jaunākie pētījumi liecinot par kaut ko gluži pretēju – tūlīt pat pēc kaut kur ievietota agresīva izteikuma cilvēka noskaņojums parasti pasliktinās.

Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
VIDEO. “Armija pavērsīs savus ieročus pret Kremli!” Krievijas bruņoto spēku veterāns izvirzījis ultimātu Putinam 98
Mājas
No “atkritumiem” līdz pieklājīgai summai maciņā – šie 3 vecie telefoni kļuvuši par kolekcionāru sapni
Lasīt citas ziņas

Pētījuma autori raksta, ka cilvēki vēlas, lai pēc viņu izteikumiem attiecīgā tracinošā situācija mainītos, un allaž ir cerība – atliek tikai sociālajos tīklos izteikt savu viedokli, un acumirklī tajā ieklausīsies un viss nokārtosies. Taču tā nenotiek praktiski nekad.

Tādējādi cilvēki, kuri tādā veidā pauž savu neapmierinātību, izdara sliktāk ne tikai paši sev, bet arī tiem, kuri tieši tāpat anonīmi un gļēvi slēpjas aiz saviem monitoriem. Tostarp pasaule turpina dzīvot, kā dzīvojusi, ar to, protams, nesekmējot dvēseles miera atgūšanu neapmierinātajiem. Un, kā pauž zinātnieki, ir krietni vien efektīvāki paņēmieni, ar kuru palīdzību ir iespējams pārvarēt savas negatīvās emocijas, vajag tikai pameklēt…

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.