“Barcelona” futbolists Malkolms priecājas par gūtajiem vārtiem, kas Katalonijas klubam nodrošināja vietu UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs.

“Barcelona” kā pirmā garantē vietu UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs 0

Spānijas futbola grands “Barcelona” otrdien UEFA Čempionu līgas B grupas ceturtās kārtas mačā viesos nospēlēja 1:1 (0:0) ar Itālijas vienību Milānas “Inter”, bet tik un tā iekļuva izslēgšanas turnīrā.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55

Barselonas komandai šajā mačā piederēja izteikts pārsvars, tomēr tas nevainagojās panākumiem, jo “Inter” futbolisti prasmīgi darbojās aizsardzībā. Tiesa, mājinieku vārti tika atslēgti 83.minūtē, kad precīzs bija Malkolms. Līdz “Inter” atbildei gan nebija ilgi jāgaida, jo 87.minūtē pēc cīņas soda laukumā neizšķirtu panāca Mauro Ikardi.

Arī šajā mačā nepiedalījās spāņu kluba lielākā zvaigzne Lionels Mesi, kurš kopā ar Barselonas komandu bija devies uz Milānu, tomēr argentīnietis joprojām atkopjas no pagājušajā mēnesī gūtā rokas lūzuma, tāpēc viņš šim duelim nebija pieteikts.

Tikmēr otrā B grupas mačā Anglijas komanda Totenhemas “Hotspur” savā laukumā ar 2:1 (0:1) pārspēja Eindhovenas PSV no Nīderlandes. Pēc Lūka de Jonga precīzā sitiena jau mača otrajā minūtē PSV izvirzījās vadībā ar 1:0, tomēr otrajā puslaikā, pateicoties diviem Herija Keina vārtiem, “Hotspur” izcīnīja uzvaru.

B grupas kopvērtējumā pēc četrām kārtām “Barcelona” kontā ir desmit punkti, kas tai ļāvis nodrošināt iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, kamēr septiņi punkti ir “Inter” kontā. Savukārt “Hotspur” tikusi pie četriem punktiem, bet PSV ir viens punkts.

“Liverpool” katastrofa

Savukārt C grupā Itālijas vienība “Napoli” savā laukumā nospēlēja 1:1 (0:1) ar Francijas flagmani Parīzes “Saint-Germain” (PSG). Vēl pirmā puslaika kompensācijas laikā PSG pēc Huana Bernata precīzā sitiena izvirzījās vadībā, bet “Napoli” neizšķirtu panāca 63.minūtē, kad ar trāpīgu raidījumu atzīmējās Lorenco Insinje.

Vēl šajā grupā Anglijas klubs “Liverpool” viesos ar 0:2 (0:2) negaidīti piekāpās Belgradas “Crvena zvezda” no Serbijas. Līdz ar to Belgradas vienība savā vēsturē tika pie pirmās uzvaras UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā.

Mājinieki, nekautrējoties uzbrukt, jau pirmajā puslaikā spēja iegūt 2:0 vadību, jo divreiz vārtus guva Milans Pavkovs, kurš otrajā vārtu guvumā izcēlās ar iespaidīgu tālsitienu. Pēc šāda pavērsiena “Liverpool” metās atspēlēties, taču otrajā puslaikā izniekoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Tikmēr “Crvena zvezda” futbolisti ļoti atzīstami cīnījās aizsardzībā, beigās noturot pelnītu uzvaru.

Vēl tikai šovasar “Crvena zvezda” sarežģītā cīņā divu maču summā UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā pārspēja tā brīža Latvijas čempioni Jūrmalas “Spartaku”.

Šīs grupas kopvērtējumā “Liverpool” un “Napoli” ir seši punkti četrās spēlēs, kamēr par punktu mazāk iekrājusi PSG. Savukārt ceturtā ar četriem punktiem ir “Crvena zvezda”.

“Atletico” uzvar Dortmundi

Par zaudējumu iepriekšējā riņķī revanšējusies Spānijas vienība Madrides “Atletico”, kas otrdien A grupas mačā savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja Vācijas klubu Dortmundes “Borussia”. Mājiniekiem katrā no puslaikiem pa vārtiem guva Sauls un Antuāns Grīzmans.

Tikmēr Beļģijas komanda “Club Brugge” negaidīti ar 4:0 (3:0) sagrāva pagājušā gada Francijas čempioni “Monaco”. Uzvarētāju sastāvā divus vārtus iesita Hanss Vanakens, kamēr pa reizei izcēlās brazīlietis Veslijs un komandas kapteinis Rūds Vormers.

Visu turnīru ietvaros “Monaco” nav uzvarējusi jau kopš 11.augusta, turklāt cerētos rezultātus nav devusi arī slavenā Tjerī Anrī nolīgšana par galveno treneri.

Šīs grupas kopvērtējumā pirmās ar deviņiem punktiem četros mačos ir “Borussia” un “Atletico”. Četrus punktus iekrājusi “Club Brugge”, bet viens punkts ir “Monaco” kontā.

“Porto” sagrauj “lokomotīvi”

D grupā pārliecinošu uzvaru guva Portugāles vienība “Porto”, kas savā laukumā ar 4:1 (2:0) uzveica Krievijas klubu Maskavas “Lokomotiv”. Maskavas vienība līdz ar to kļuvusi tikai par otro komandu UEFA Čempionu līgas vēsturē, kas, izlozē būdama ievietota pirmajā grozā, zaudējusi izredzes sasniegt “play-off” kārtu jau pēc četrām kārtām.

Tāpat Gelzenkirhenes “Schalke 04” no Vācijas savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja Turcijas klubu Stambulas “Galatasaray”, lai gan pirmajā aplī abas vienības cīnījās bezvārtu neizšķirti.

D grupā pirmā ar desmit punktiem četrās spēlēs ir “Porto”, kam ar astoņiem punktiem seko “Schalke 04”. Savukārt četri punkti ir “Galatasaray” kontā, bet “Lokomotiv” cietusi zaudējumus visos mačos un ir bez punktiem.

Apakšgrupu turnīrā tiks aizvadītas divu apļu spēles, pēc kurām katras grupas divas labākās komandas tiks izslēgšanas spēlēs, trešo vietu ieguvējas pārcelsies uz UEFA Eiropas līgu, bet katras grupas vājākajai vienībai Eirokausu sezona būs noslēgusies.