Biznesmenis: Salīdzinot ar mūsu kaimiņiem, Latvija ir sūdīgs uzņēmums 41

Pievieno LA.LV

No vienas puses ir tāds mazliet pesimisms, kad gan te var baigi mainīties? Bet, no otras puses, ja būs pietiekoši spēcīgas personības un pretendenti, par ko nobalsot alternatīvi šobrīd pastāvošai varai, tad noteikti cilvēki izvēlēsies to darīt, tā par aktuālo situāciju politikā un ar to tālāk saistītajā ekonomikā raksturo Voldemārs Siliņš, Vietējā kapitāla nekustamo īpašumu attīstītāja “TEPAT Grupa” dibinātājs.

Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Zelenskis devis 40 dienas, lai Putins izbeigtu karu: viņš pastāsta, ko ieplānojis šī mēneša laikā veikt Krievijā
Kokteilis
10 dīvaini četrdesmitgadnieku ieradumi – agrāk viņi paši par tiem smējās
Lasīt citas ziņas

Viņš TV24 raidījumā “Preses klubs” izteica skarbu viedokli: “Man kā uzņēmējam ir skaidri redzams – mums [valstij] ir lielākais parāds, mums ir švakākā ekonomika no Baltijas valstīm. Mēs esam kā Latvija sūdīgs uzņēmums!”

Kā Siliņš to izskaidro sīkāk, skatieties pievienotajā video.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.