Katrīne Vasiļevska un Pēteris Vasiļevskis medusmēneša ceļojumā

FOTO. “Sevi nekontrolējam un baudām visu, ko redzam!” Katrīne Vasiļevska kopā ar vīru Pēteri bauda romantisku medusmēnesi 55


Iepriekš jau ziņojām, ka 3. jūnijs bija īpaši laimīga diena Katrīnei (bijušajai Saulietei) un Pēterim Vasiļevskim. Šajā dienā viņi kļuva par laulātu pāri.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Katrīne, populāra influencere, tīkla mārketinga speciāliste un televīzijas raidījumu vadītāja, ir nomainījusi savu uzvārdu un tagad ir godājama kā Katrīne Vasiļevska. Bet viņas mīļotais vīrs ir Pēteris Vasiļevskis, kura profesija ir pilots, un kurš ikdienā sniedz savu ieguldījumu aviācijas jomā.

Laulību ceremonija norisinājās Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu draudzē, kas ir īpaša Katrīnei, jo bērnībā, dzīvojot Vecrīgā, viņa tajā gan pavadīja laiku, gan tika kristīta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nu pāris ir devies ilgi gaidītā medusmēnesī uz Taizemi, un Katrīne laipni piekrita ar portālu LA.LV dalīties ar dažām jaunākajām fotogrāfijām no medusmēneša, kas pagaidām vēl nav citviet publicētas.

Arī savā “Instagram” kontā Katrīne dalās ar piedzīvojumiem. Tur redzams, kā viņi kopā ar vīru satikās ar ziloņiem un saņēma bučas ne tikai viens no otra, bet arī no šiem eksotiskajiem dzīvniekiem. Pāris dienas vēlāk abi devās uz cūku salu.

Video un fotogrāfijās no abiem staro liela mīlestība. Katrīne un Pēteris acīmredzami izbauda ceļojumu, apmetas skaistās un ekskluzīvās naktsmītnēs, nogaršo Taizemes gardos ēdienus, kam ir īpaši liela nozīme šajā ceļojumā.

Katrīnes Saulietes un Pētera Vasiļevska kāzas
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.