Izveidots jauns sludinājumu portāls darba devējiem un darba ņēmējiem 1

Latvijā atklāta jauna vietne steidzamo darbu pasūtītājiem un izpildītājiem – eiriks.lv.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas
Tā paredzēta darbu pasūtītājiem, kam darbinieks vai palīgs nepieciešams steidzami, savukārt darbu izpildītājiem – brīžos, kad nauda vajadzīga jau šodien.

“Uzņēmējiem, privātpersonām un mājsaimniecībām, kam nepieciešams nekavējoties atrast vai aizvietot darbiniekus un rast risinājumu krīzes situācijā, “eiriks.lv” ir kā glābiņš un “ātrā palīdzība”. Portāla moto ir divejāds – darbu izpildītājiem tas ir “Neslinko – eiriko!”, bet darbu pasūtītājiem – “Tiks izdarīts!,” skaidro “eiriks.lv” izveidotāji.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Eiriks.lv” priekšrocība ir – sludinājumus darbu pasūtītājiem paredzēts ievietot bez reģistrēšanās – ātri un vienkārši.

Uzņēmējiem “eiriks.lv” sniedz iespēju atrast un bez riska pārbaudīt labākos potenciālos darbinieku.

Platforma “Eiriks.lv” ievietotajiem sludinājumiem nodrošinās tūkstošiem apmeklētāju, garantējot maksimālo izpildītāju skaitu tieši ar tiem darbu veicējiem, kas sludinājumu publicēšanas dienā ir motivēti darbam un gatavi tos veikt nekavējoties.

Ievietotie darba sludinājumi būs aktīvi 48 stundas, un šāda kārtība ir veidota ar mērķi nodrošināt darba izpildītājiem tikai aktuālos steidzamo darbu piedāvājumus.

Lai palielinātu izredzes tikt pie visatbilstošākā kandidāta darba veikšanai, portāla veidotāji iesaka ievietot sludinājumu tieši videoformātā.

Šāda iespēja ir jaunums Latvijā un ļauj darba sludinājumu padarīt īpaši efektīvu, lai potenciālais darba veicējs spētu labāk izvērtēt savu atbilstību.

“Portāla “eiriks.lv” svarīgs noteikums darbu izpildītāju piesaistīšanai – naudas norēķins pirmajā darba dienā pēc darba. Tas nozīmē, ka naudu par paveikto darba ņēmējs saņems tajā pašā dienā, ja vien puses nevienosies par citiem noteikumiem. Darbu pasūtītāji, kas ir uzņēmumi, var likumīgi izmantot “eiriks.lv”, deklarējot darbinieku VID sistēmā un parakstot īstermiņa vienošanos”, saka Ilona Grīnberga, viena no “eiriks.lv” izveidotājām.

Darbu izpildītājiem “eiriks.lv” ir radīts kā “ātrās” naudas avots un dod iespēju katram sev kļūt par bosu vai saimnieku.

“Eiriks.lv” mainīs ieradumus, sniedzot iespēju izvēlēties darbu, kādu vēlas, tieši dienā kad vēlas, un jau vakarā saņemt naudu. “Eiriks.lv” paredzēts ikvienam, kam ir vēlēšanās nopelnīt, pietrūkst līdz algai vai nepietiek rēķinu nomaksai.

Un tas nav kredīts, uzsver portāla izveidotāji.

Portāls “eiriks.lv” savu darbību uzsāk 6.jūnijā – tieši vasaras darbu sezonas sākumā. Vairāk informācijas šeit.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.