Foto: Timurs Subhankulovs

“Kad kāds atkal runās par pagarināto mācību gadu – atcerieties šo,” skolēnu vecāki diskutē pār mācību gada noslēguma nedēļu produktivitāti 61

“Puikam pēdējā mācību nedēļa skolā. Vienu dienu uz skolu nav jāiet. Vienu dienu visa diena ir sports. Divas dienas ekskursijas. Vienu dienu liecības. Kad kāds atkal runās par pagarināto mācību gadu – atcerieties šo,”

Kokteilis
Tā tik ir satikšanās! Guntara Rača neatzītie bērni Ziemassvētkos piedzīvojuši negaidītu brīnumu
Kokteilis
TESTS. Izvēlies Ziemassvētku eglītes rotājumu, un mēs negaidīti precīzi atklāsim, ko tu no citiem klusībā slēp
TV24
Tos es gribu aizliegt! Maestro kategoriski iebilst pret viņa vārdā nosaukto Dziesmu svētku rīkošanu
Lasīt citas ziņas

šādu ierakstu sociālo mediju platformā “X” publicējis Madars Zvagulis.

Arī citi sociālā medija lietotāji pauž, ka pēdējās divās mācību gada nedēļās skolās mācību priekšmeti netiek apgūti klasiskajā izpratnē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vecāki pauž šaubas: “Nedomāju, ka tas tādēļ, ka tiešām viss jau apgūts.”

Vēl kāds pauž viedokli, ka tā tas ir noteikti tāpēc, ka: “Trūkst pedagogu! Nav kas vada stundas!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.