Žurnālists Arnis Blodons un apgāda “Zvaigzne ABC” valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka.
Žurnālists Arnis Blodons un apgāda “Zvaigzne ABC” valdes priekšsēdētāja Vija Kilbloka.
Foto: Ieva Čīka/ Evija Trifanova/ LETA

“Kilbloka, kura stāv un krīt par savu darbu, pierādīja, ka viens cilvēks var izmainīt ierobežojumus!” Blodons par pilsonisko drosmi 46

“Ļoti labs piemērs pilsoniskai drosmei, pārliecībai un ietekmei uz nepareiziem dažu ierēdņu vai valdības pārvaldes sistēmas lēmumiem bija Kilblokas kundzes gājiens vērsties Satversmes tiesā,” par tirdzniecības ierobežojumiem RīgaTV 24 raidījumā “Preses Klubs” izsakās Arnis Blodons, žurnālists, Motoklubu asociācijas sekretārs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

“Svarīgākais, ka viens cilvēks, kurš stāv un krīt par savu nozari, kuram ir svarīgi tas, ko viņš dara, kurš mīl savu darbu un kuram ir pārliecība, ka tas, ko dara, nekādā veidā citiem cilvēkiem nekaitēs, ir panācis to, ka valdība izmaina tirdzniecības ierobežojumu un grāmatas no pirmdienas var tirgot!” “Zvaigzne ABC” vadītājas rīcību uzteic žurnālists.

“Es teikšu godīgi, es neredzu nekādu loģiku, kāpēc es varu nopirkt zeķes, bet saplīsušās apakšbikses nomainīt pret jaunām nevar,” viņš pasmejas. Arī pieņemtos distancēšanās parametrus – 25 kvadtātmetri uz cilvēku viņam šķiet, Blodona vārdiem, idiotiski.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nepieciešams nodrošināt normālu cilvēku plūsmu, preču pieejamību, ieprikumu grozu kontrolēšanas sistēmu, darba laika pagarināšanu līdz, piemēram, 23.00 vakarā.

“Tā ir ekonomika, mēs jau visu laiku neslimosim, tie, kuri izslimo, iegūs imunitāti, tos, kurus sašpricēs, lai Dievs dod arī viņiem imunitāti, bet kur budžetā naudu ņems? Tagad viss ir aizklapēts, cilvēkiem stress – ne viņš matus var nogriezt, ne bērnam šādā ziemā zābakus nopirkt!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.