Biatlona trase
Publicitātes foto

Latvijas biatlonistiem 17.vieta stafetē pasaules čempionātā jauniešiem 0

Latvijas biatlonisti Kristaps Deksnis, Kirils Matjuhins un Renārs Birkentāls otrdien Slovākijā pasaules čempionātā jauniešiem izcīnīja 17.vietu 3×7,5 kilometru stafetes sacensībās, turklāt šādu pašu pozīciju ar Inesi Golubevu, kā arī dvīņumāsām Sandru un Sanitu Buliņām sastāvā izcīnīja arī meitenes.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 42
Mūrniece: “Notiek psiholoģiskās operācijas pret mūsu iedzīvotājiem. Tiek mēģināts manipulēt un radīt nedrošības sajūtu”
“AstraZeneca” paziņo, ka tā ir sākusi savas Covid-19 vakcīnas izņemšanu no apgrozības visā pasaulē

Par čempioniem tika kronēti Vācijas jaunie biatlonisti, kuri sašāva visus mērķus un talkā ņēma piecas rezerves patronas, finišēdami pēc vienas stundas vienas minūtes un 50,6 sekundēm.

Otrie ar vienu soda apli un deviņām rezerves patronām bija slovēņi, kuri atpalika 40,9 sekundes, bet trešo vietu sīvā cīņā izrāva piecas papildu patronas izmantojušie itāļi, kuri bija 41,3 sekundes lēnāki.

Latvijas jaunie biatlonisti bija precīzi ugunslīnijā un izmantoja septiņas rezerves patronas, vāciešiem zaudējot piecas minūtes un 31,8 sekundes.

Visprecīzākais šautuvē bija Matjuhins, kuram desmit mērķu aizvēršanai bija nepieciešama tikai viena rezerves patrona, kamēr Deksnis un Birkentāls katrs izmantoja pa trim papildu patronām.

Stafetē uz starta izgāja 26 komandas.

Vēlāk trasē devās jaunietes, Latviju pārstāvot Golubevai un dvīņumāsām Buliņām, kuras veica 3×6 kilometru distanci. Arī šī Latvijas komanda izcīnīja 17.vietu starp 23 finišu sasniegušajiem trio.

Latvijas sportistes kopumā noslēpoja divus soda apļus un izmantoja deviņas rezerves patronas. Par uzvarētājām tikmēr kļuva Norvēģijas biatlonistes, no kurām Latvijas komanda atpalika nepilnas septiņas minūtes.

Pasaules čempionāts jauniešiem un junioriem ilgs līdz svētdienai.