Attēlam ilustratīva nozīme
Attēlam ilustratīva nozīme
Foto: LETA

“Opel” šoferis 3,18 promiļu reibumā izraisa avāriju Kurzemē 0

Kurzemē avāriju izraisījis kāds “Opel” vadītājs 3,18 promiļu reibumā, informējusi Valsts policija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Hallo! Jā! Klausos!! Ar kādu vārdu tu atbildi uz telefona zvaniem? Izrādās, ka tas kaut ko pasaka par tavu raksturu 9
Veselam
“Izmēz” savu ķermeni! 7 produkti, kas dabiski attīra organismu un palīdz atjaunot līdzsvaru
Krievijas valdība ir nonākusi sprukās – steidzami jāpieņem lēmums, izvēloties starp diviem ļaunumiem
Lasīt citas ziņas

14.aprīlī ap plkst.10.30 starp Skrundu un Rudbāržiem aculiecinieks pamanīja kādu “Opel” vadītāju, par kuru bija radušās aizdomas, ka viņš varētu vadīt auto alkohola reibumā.

Mēģinot apturēt “Opel” vadītāju, notika sadursme starp automašīnu “Opel” un “Renault”, kurā brauca policijai ziņojušais autovadītājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka “Opel” vadītājs ir 3,18 promiļu reibumā. “Opel” vadītājs tika aizturēts. Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.