“Tam analoga pasaulē nav!” Slaidiņš atklāj izsoli, kurā var iegādāties apgleznotu lādiņa čaulu no frontes Ukrainā 117

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” tika demonstrēta kara trofeja – lādiņa čaula no Bahmutas puses Ukrainā -, kas pārvērsta par unikālu mākslas darbu un šonedēļ 27.maija raidījumā tika izsolīta ar sākuma pirmo soli – 3000 eiro, lai iegūtos līdzekļus novirzītu palīdzībai Ukrainai. Izsole turpināsies līdz piektdienai, 31.maijam, kad TV24 raidījumā NBS majors un  Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš paziņos izsoles rezultātu un apgleznotā lādiņa čaulas ieguvēju.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests. Pasaki, ko attēlā ieraudzīji pirmo, un uzzini savas stiprās un vājās puses 10
Lasīt citas ziņas

“Manā priekšā ir 122 mm haubices čaula, ko viena ukraiņu māksliniece ir pārvērtusi par mākslas darbu,” norādīja NBS majors Slaidiņš, demonstrējot izsoles priekšmetu. “Virsū tam redzam ukraiņu simbolus – saulespuķi, kazahu, dažādus putniņus – miera baložus. Šīs māklsinieces darbus var redzēt Ukrainas kara muzejā. Viņa tiešām ir unikāla, jo apgleznojusi ieroču kastes, dažādas ikonas uz ieroču kastēm, nu tur tiešām ir, ko redzēt!” iedvesmoti teica Slaidiņš TV24 raidījumā.

Konkrētais izsoles priekšmets ir atvests no kara frontes Ukrainā – Bahmutas puses. Kā norādīja TV24 raidījuma vadītājs Armands Puče, tad izsole tiks rīkota līdz šīs piektdienas, 31.maija vakaram. Visi saņemtie finanšu līdzekļi tiks nodoti Ukrainas armijai. Pirmais izsoles solis tiek noteikts 3000 eiro apmērā. “Vienu dronu noteikti vajadzētu,” uzsvēra Slaidiņš. Turklāt apgleznotā lādiņa iekšpusē esot vēl viena trofeja, kas veidota no stikla.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Izcils mākslas darbs tagad, bet bijis kaujā, – tik daudz nozīmes tam visam,” ar lepnumu norādīja Puče. Viņam piebalsoja NBS majors Slaidiņš, sakot, ka: “Tam analoga pasaulē nav! Viens vienīgs eksemplārs.”

Palīdzēt Ukrainai un tās iedzīvotājiem variet arī ar “Atbalsta biedrības” starpniecību, ziedojot līdzekļus. Plašāka informācija ŠEIT.

Pilnu TV24 raidījumu “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.