“Tenax” handbolisti nepārvar EHF Izaicinājuma kausa trešo kārtu 0

Latvijas handbola čempionvienība Dobeles “Tenax” svētdien nepārvarēja Eiropas Handbola federācijas (EHF) Izaicinājuma kausa trešo kārtu.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69

Dobeles “Tenax” viesos cienījami cīnījās neizšķirti 32:32 (15:16) ar Rumānijas bronzas medaļniekiem Turdas “AHC Potaissa”, divu spēļu summā piekāpjoties ar 67:70.

Latvijas čempionei pa septiņiem vārtiem guva Aivis Jurdžs un Ņikita Pančenko, bet pieci vārti bija Oskaram Arājam.

Jau ziņots, ka pirmajā duelī dobelnieki mājās zaudēja ar rezultātu 35:38.

Trešās kārtas pretinieki ir vienīgā Rumānijas handbola komanda, kas spējusi sasniegt vietējā čempionāta pusfinālu pēdējos četrus gadus. Tāpat Rumānijas klubs kļuva par EHF Izaicinājuma kausa 2017./18.gada sezonas čempioniem.

Jau ziņots, ka Latvijas čempioni turnīru sāka no otrās kārtas, kurā divu spēļu summā ar rezultātu 55:48 pārspēja Luksemburgas klubu “Dudelange”.

Pērnsezon par EHF Izaicinājuma kausa čempioniem kļuva Bukarestes CSM no Rumānijas, kas finālā divu spēļu summā uzvarēja Portugāles komandu Madeiras “Andebol SAD”.