Ukraina ļoti veiksmīgi atspēlē Krievijas politiku – “mūsu tur nav, tankus viņi nopirka veikalā” 67

Gribu noskaidrot vienu lietu, iesāk TV24 raidījuma vadītājs Ansis Bogustovs: “Ukraiņi organizē dažādas akcijas Krievijas teritorijā. Vairākas NATO valstis un, pirmkārt, amerikāņi teikuši, ka viņiem tas nav pieņemami. Ukraiņi atbild, ka tie neesot NATO droni, bet ukraiņu ražojums. Tātad – kā sanāk, vai NATO iekšēji ir bažas, ka, ukraiņus apbruņojot, notiekošais var nozīmēt dažādas provokācijas uz robežas? Vai Krievija pati var pat teikt, ka “reku, NATO ieroči tagad šauj pa Maskavu?”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Lasīt citas ziņas

Uz šo jautājumu cenšas atbildēt raidījuma viesis Jānis Garisons, Aizsardzības ministrijas Valsts sekretārs: “Te ir vairākas lietas. Pirmā lieta ir dažādu valstu nacionālā attieksme, nav tāda vienota NATO pozīcija. Kā piemērs ir Lielbritānijas nostāja, – viņi saka, ka visi militārie mērķi ir leģitīmi, arī lietojot britu dāvātos ieročus.”

Otrs aspekts, ko nosauc Garisons, ir – Ukraina ļoti veiksmīgi tagad atspēlē Krievijas pirms tam veikto hibrīdo pieeju “mūsu tur nav, paši viņi nopirka tankus veikalā”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī Garisonaprāt ir ļoti veiksmīga ukraiņu politika. “No otras puses mēs redzam, ka paši Krievijas pilsoņi piedalās reidos Belgorodas apgabalā, tas faktiski maina kopumā arī leģitimitāti.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.