Foto: Zane Bitere/LETA

“Varbūt tu esi izcils “veiksminieks”!” Vīrietis atklāj satraucošu pieredzi, izmantojot vilcienu 0

Pievieno LA.LV

Viens no iemesliem, kāpēc ir forši izmantot sabiedrisko transportu, ir tā “stingrais” grafiks. Jo īpaši vilcienam, jo pa ceļam nevar būt sastrēgumi, tāpēc tam nav īpaši daudz iemeslu, kāpēc varētu kavēt. Tomēr kāds soctīklotājs norāda, ka viņam šajā ziņā bijusi ļoti negatīva pieredze.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
“Dēliņš un mūsu mīļais puisītis šodien tika atrasts” – noslēgušies meklēšanas darbi Gaujā pazudušajam bērnam
Lasīt citas ziņas

Juris raksta: “Nav uzticamāka transporta kā @ViviVilciens! Šogad no kādām 20 reizēm, kad kāds no mūsu ģimenes izvēlējies no Tīraines nokļūt Rīgā (un atpakaļ) ar vilcienu, vismaz 10x tas kavējies, no tām 5x ilgāk nekā 30 min, tā radot materiālus zaudējumus (taxi, nokavētas tikšanās, izrādes)…”

Komentāros cilvēki gan norāda uz pavisam pretējo. Gan šis, gan citi maršruti vienmēr esot laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kāds komentētājs norāda, ka no Jelgavas vilcienu izmanto regulāri, un šāda kavēšanās nav manīta. Arī Ogres līnijā vilciens esot kā pulkstenis, norāda kāda sieviete. Kāds pat min konkrēto maršrutu (Tīraine – Rīga), norādot, ka pēdējā laikā vilciens nav kavējis.

Kādas ir citu cilvēku pieredzes, izmantojot vilcienu kā transporta veidu?

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.