Latvijā
Rīga

25. maijā koncerta laikā Lucavsalā noteikti satiksmes ierobežojumi0

Foto LETA

Piektdien, 25.maijā, Lucavsalā notiks britu mākslinieka Džeimsa Artura (James Arthur) brīvdabas koncerts, kurā laikā noteikti dažādi satiksmes ierobežojumi, portāls LA.lv uzzināja Rīgas domē (RD).

RD norāda, ka auto novietošana pasākuma norises vietā un tās tiešā tuvumā nebūs iespējama. Iebraukšanas kontrole darbosies uzreiz aiz iebrauktuves veikala “K.Senukai” stāvvietā. Pie pasākuma teritorijas būs bezmaksas velo novietne, taču vietu skaits tajā ierobežots.

RD aicina pasākuma apmeklētājus uz pasākumu ierasties ar sabiedrisko transportu vai kājām. Tostarp tiks organizēti papildu reisi trolejbusa maršrutā: Latvijas Universitāte – Lucavsala. Braucot uz koncertu Lucavsalā, jāizkāpj pieturā atpūtas zonas pusē, jo trolejbuss pa apli brauks atpakaļ uz centru.

Lucavsalas ziemeļu daļas parks būs pieejams apmeklētājiem, bet ne auto transportam un 25.maijā nedarbosies Lucavsalas dienvidu daļas parka laivu nolaišanas slips.

Pasākuma rīkotāji lūdz skatītājus ierasties savlaicīgi, drošības kontrole pie ieejas var prasīt vairāk laika, kā arī norises vietā par ēdieniem un dzērieniem varēs norēķināties tikai ar skaidru naudu.

LA.lv