Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmju pārstāvji, kam ģimene un mīļotais cilvēks ir vissvarīgākā dzīves sastāvdaļa0

Foto: Pexels

Šīs siltās un mīlošās horoskopa zīmes ģimenes dzīvi uztver kā atbildīgu dzīves uzdevumu. Šie cilvēki attiecībās ārkārtīgi reti rīkojas nepareizi vai nodod. Jo viņi zina, ka attiecībām cilvēka dzīvē ir ļoti liela nozīme.

Šie horoskopa pārstāvji ļoti reti uzsāks mīlas intrigu tikai tāpēc, lai papriecātos, ja viņi sāks ar kādu cilvēku satikties, tad tikai tāpēc, ka uztvers viņu kā potenciālo dzīvesbiedru.

Savukārt, krīzes brīžos, kas gadās ikvienā ģimenē, viņi izdarīs visu, lai problēmu atrisinātu, nevis šķirtos. Atklāti sakot, šķiršanos viņi izskata kā pašu galējo variantu.

Lauva

Ar visiem saviem trūkumiem, kādu Lauvai patiešām netrūkst, šie cilvēki mīl spēcīgi un īsti – ar visu dvēseli. Viņi attiecībās ir maigi un rūpējas par savu partneri. Vienlaikus viņi ir labi draugi, kas ir ļoti svarīgi. Lauvas ierasti ir salīdzinoši mierīgas ikdienā, taču, protams, viņas var nokaitināt – tad gan labāk ceļā negadīties. Taču šīs dusmas lielākoties noplok un viss aizmirstas tikpat pēkšņi kā sākās.
Lauvai piedod savam partnerim gandrīz visu un izeju attiecību problēmās meklē gandrīz vai jebkurā situācijā. Vienīgais, ko šie cilvēki nepiedod – nodevību.

Jaunava

Jaunavas ir mierīgi cilvēki, ļoti mierīgi un viss tikai tāpēc, ka viņiem vienmēr ir plāns. Nekad neredzēsiet šos cilvēkus rīkojamies pēc principa “kā sanāca”.
Attiecībās viņi reti ir kaitinoši, lielākoties mierīgi, runā un rīkojas atklāti. Īpaši pozitīvi tas ir brīžos, kad jāatrisina kāda problēma.
Sarunas Jaunava uzskata kā visefektīvāko attiecību daļu. Ikreiz, kad viņu “glāzē piepildās vēl mazliet ūdens”, viņi to nekrāj un negaida, kad glāze būs pilna, bet izrunājas un iztukšo to. Tāpēc tādas situācijas ģimenē, kurā ir Jaunava, kad problēmas krājas un krājas, negadās gandrīz nekad.
Attiecībās šos cilvēkus varētu raksturot gluži vai kā ideālos partnerus.

Zivis

Zivis ir maigas un untumainas, taču šiem cilvēkiem piemīt kāda izcila rakstura īpašība – viņi spēj pieņemt kompromisus un attiecībās tā ir lieliska rakstura īpašība.
Šie cilvēki saprot, ka ir situācijas, kurās sava ietiepība un principa ir jāatstāj aiz muguras, lai spētu atrisināt kādu jautājumu.
Zivis izvēlas kopdzīvē harmoniju un maksimāli izvairās no strīdiem un saspringtām situācijām. Šie cilvēki uzskata, ka tas viss ļoti slikti ietekmē divu cilvēku attiecības. Un, vai tad viņiem nav taisnība?
Dzīve kopā ar Zivīm ir harmoniska un bez nepatīkamiem pārsteigumiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā horoskopa zīmes rīkojas stresa situācijās: bēg, sauc palīgā vai stājas pretī briesmām?
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gribēsies noslēpties no citiem un izbaudīt laiku vienam. Horoskopi 23.augustam
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Jaunākais skolu reitings: labākās skolas pēc sasniegumiem olimpiādēs
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Diezgan strauji siltums “tiks nogriezts”. Toma Briča prognoze par laikapstākļiem
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Apkures tarifa dēļ atbrīvo “Daugavpils siltumtīklu” vadītāju
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
“McDonald’s” piedāvā 80 darba vietas studentiem
1 stunda
LA
Laukos.lv
Laukos
Agronoms: Vietējo dārzeņu trūkums šogad nedraud
36 minūtes