Horoskopi un mistika
Horoskopi

4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas godīgi un tieši pauž savu viedokli – ne visiem tas patīk!3

Foto: Pexels

Būt godīgam ir ļoti laba rakstura īpašība. Ja tu gribi zināt taisnību, kā tev piestāv jaunā frizūra vai jaunā kleita, pajautā par to kādam no šo 4 horoskopu pārstāvjiem! Taču neapvainojies, ja atbilde tev nepatiks! Problēma ir tāda, ka lielākā daļa, kad jautā “Ko tu par to domā?” patiesībā nav gatavi saņemt arī negatīvu atbildi! Taču šo 4 horoskopa zīmju pārstāvji citādāk nemaz neprot.

Auns

Auns ir slavens ar to, ka noteikti visiem pateiks visu kā ir, pat, ja neviens viņam to nav prasījis. Viņš noteikti atskaņos tādas frāzes kā “Ak, Dievs, tev tiešām skapī vairs nebija nekā cita, kā tikai šis briesmīgais puķainais krekls?” vai “šīs brilles tevi padara vecu”. Auna valoda vienlaicīgi ir arī viņa ienaidnieks. Viņš absolūti neprot noklusēt nekādās situācijās un uzskata, ka noteikti visiem ir jāzina tas, ko viņš domā. Būdama ugunīga zīme, šie cilvēki citādi nemaz neprot, taču tas ne vienmēr ir pieņemams apkārtējiem.

Vērsis

Ja no konflikta var izvairīties, Vērsis to arī pacentīsies izdarīt. Taču dažās atsevišķās situācijās viņš tomēr pateiks, ko domā. Melot viņš negrib, jo tas viņam rada diskomfortu. Vienīgais iemesls, kāpēc Vērsis varētu kaut ko noklusēt ir tāds, ka viņš nevēlas sabojāt iemeslu pats par sevi. Tomēr taisnība ir viņa jājamzirdziņš un viņš uzskata, ka nav nekā pareizāka un labāka, kā to paust.

Vēzis

Saistītie raksti

Jo tuvāks cilvēks Vēzim kļūs, jo ātrāk viņš iepazīst viņa tiešumu. Vēzis ir ļoti mīlošs cilvēks, kas ļoti rūpējas gan par saviem tuviniekiem, gan draugiem, taču tajā pat laikā tajos brīžos, kad viņš pauž taisnību, viņš ne vienmēr ņem vērā šī cilvēka jūtas. Pret svešiniekiem Vēži parasti ir noslēgti, taču, ja viņi nokļūst situācijā, kurā var paust savu viedokli, viņi noteikti nedarīs to tāpēc, lai kādam iepatiktos, kādu aizvainotu vai nodarītu pāri – viņi vienkārši teiks taisnību.

Lauva

Lauva nekad un ne no kā nebaidās, tajā skaitā – acīs kādam pateikt, ko par viņu domā. No brīža, kad tu esi iepazinies ar Lauvu zini, ka šie cilvēki tev teiks tikai to, ko patiesībā domā. Ja neesi tam gatavs, varbūt jūsu iepazīšanās nav bijusi veiksmīga. Tiesa, Lauva spēlē godīgi – visbiežāk šis atklātības sindroms notiek pēc principa “jautājums – atbilde” – ja tu pajautāsi kaut ko Lauvai, arī to, kas viņiem ir neērti, viņi arī tev atbildēs godīgi, jo melot viņi neprot. No tāda viedokļa, Lauvas ir brīnišķīgi draugi, kas nekad neizliksies vai tēlos tikai tāpēc, lai tev izpatiktu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kad visas satraucošās problēmas būs atrisinātas, izbaudi atlikušo dienu! Horoskopi 14.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmju pārstāvji, kam nevajadzētu lietot alkoholu
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nerēķinies ar to, ka tavā dzīvē kaut kas mainīsies pats no sevis! Horoskopi 13.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Latvijas pasta” vārdā izkrāpj naudu. Kādu shēmu īstenojuši krāpnieki?
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Vietām uzspīdēs saule. Laikapstākļu prognoze svētdienai
12 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Latvijas futbola izlase iesit savos vārtos un zaudē Slovēnijai
5 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Kopumā mums ir veicies gluži labi 3
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Naktī no bankas konta nozog naudu 2
10 stundas