Horoskopi un mistika
Horoskopi

4 zodiaka zīmes, kurās dzimušie ir ideāli partneri ilgstošās attiecībās5

Foto – Fotolia

Vērsis (20. aprīlis – 20. maijs)

Piedāvājam iepazīties ar četrām zodiaka zīmēm, kurās dzimušie cilvēki ir vislabākie partneri nopietnās, ilgstošās attiecībās.

Ilglaicīgas attiecības nozīmē arī lielu atbildību, un tās būs veiksmīgas, ja abi partneri ir pietiekami nobrieduši un gatavi tajās ieguldīt spēkus, laiku un sirdi.

Dažas zodiaka zīmes šķiet gluži kā radītas ilgām, skaistām mīlas attiecībām, kuras pat strīdi un nesaprašanās, šķiet, tikai nostiprina.

Vērši ir stabili, uzticami partneri, kas ir uzticīgi savai otrajai pusītei. Viņi necieš straujas pārmaiņas vai drošības trūkumu. Tāpēc Vērsis cītīgi strādā, lai uzturētu un saglabātu attiecības.

Lai gan Vērši ir vērsti uz stabilitāti, tas nenozīmē, ka viņi būtu garlaicīgi. Vērši ir ļoti jūtīgi, viņi nevārtīsies pie televizora, skatoties kādu bezgalīgu seriālu, bet dosies pasaulē meklēt piedzīvojumus.

Vēršiem patīk izmēģināt visu jauno, un viņi centīsies panākt, lai attiecības nekad sevi neizsmeltu.

Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)

Vēži ir ļoti gādīgi. Viņi plaukst un zeļ ilglaicīgās attiecībās, jo ceļ tās uz savstarpēja godīguma pamatiem. Viņi nebaidās dalīties savās jūtās un mudina partnerus atbildēt ar to pašu. Vēži pieķeras cilvēkiem, par kuriem rūpējas.

Vēžiem ir grūti satuvināties ar cilvēkiem, bet, ja tas noticis, viņi dara visu, lai attiecības saglabātu.

Vēzis seko līdzi tam, lai partnera emocionālās vajadzības tiktu pilnībā apmierinātas. Viņš ir lojāls, pastāvīgi aug un mācās no sava partnera.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)

Jaunavas ir ļoti uzticamas. Jaunavas ir komandas spēlētāji, un, kad rodas problēmas, viņas visu risina kopā ar partneri, kas neapšaubāmi padara attiecības vēl labākas un stiprākas.

Reizēm, protams, rodas domstarpības, bet kopīgi tās iespējams pārvarēt ar plusa zīmi.

Jaunavas ir arī ārkārtīgi uzticamas un labsirdīgas, kas tās padara par ideāliem partneriem ilgermiņa perspektīvā.

Svari (23. septembris – 22. oktobris)

Saistītie raksti

Svari dievina ilgstošas attiecības. Viņi ciena harmoniju un ir ļoti pacietīgi. Svari nebaidās tikt ievainoti un būt emocionāli godīgi, kas ļauj izteikt savas vajadzības un vēlmes partnerim. Kad Svari iesaistās attiecībās, viņi dara visu, lai tās saglabātu.

Svari tiecas veidot harmoniskas attiecības un šo harmoniju saglabāt, kā arī cītīgi piestrādā, lai mīļotais cilvēks būtu laimīgs.

LA.lv