×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
9. septembris, 2015
Drukāt

Āboltiņa neizslēdz “Vienotības” šķelšanos (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Solvita Āboltiņa

Ņemot vērā viedokļu dažādību, nākotnē nav izslēgta partijas “Vienotība” šķelšanās, intervijā aģentūrai LETA atzīst šīs partijas ilggadējā līdere Solvita Āboltiņa.

“Ņemot vērā pašreizējās tendences, es uzskatu, ka tas ir iespējams, un negribētu, lai no tā tiktu taisīta liela traģēdija,” sacīja politiķe.

Viņa norāda, ka partijā dažādi domājošās grupas jau ilgstoši konfliktē, tomēr esot jāspēj saņemties un strādāt kopā. “Līdz nākamajām vēlēšanām mēs varam atrast veidu, kā strādāt kopā – arī nosacīti liberālāk domājošs grupējums,” pauda Āboltiņa.

Pēc viņas teiktā, nākotnē dažādi domājošās grupas varētu sadarboties vairs ne kā viens politiskais spēks. “Ja mēs varam atrast veidu, kā sadarboties, tad, iespējams, atsevišķi politiķi, kuriem ir pieredze un liberālāks noskaņojums, varētu veidot savu partiju, un mēs viens otru neapkarotu,” skaidroja “Vienotības” līdere.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Pirms triju partiju-“Jaunais laiks”,”Pilsoniskā savienība” un “Sabiedrība citai politikai” apvienošanās “Vienotībā,”Pilsoniskā savienība” un “Sabiedrība citai politikai”rosināja ieviest progresīvo ienākuma nodokli! “Vienotības” sašķelšanās varētu beidzot tikai paātrināt visā pasaulē dominējošā progresīvā ienākuma nodokļa ieviešanu Latvijā,ar tam atbilstošu neapliekamo minimumu,pieliekot punktu pašreizējiem bezgalīgajiem eksperimentiem ar nodokļiem!

 2. Viena grupa stāv par Latvijas zemes iztirgošanu ārzemniekiem (Āboltiņa, Dombrovskis, Zaķis, Straujuma), otra grupa (patriotiski orientētā) ir pret to.

 3. ”apollons
  Šodien, 08:22
  šķelšanās notiks pēc sekojoša scenārija: Āboltiņa vienā pusē, pārējā vienotība – otrā”
  Pilnīgi manas domas un jo ātrāk, jo labāk – līdz ņemot Zaķi un Kamparu un nevajaga aizmirst tukšu mucu – Piebalgu…

 4. Savukārt es neizslēdzu vienotības aiziešanu pa skuju taku ar āboltiņu priekšgalā.

 5. Āboltiņa pēc ūināšanas pensionāriem neizslēdz “Vienotības” šķelšanos. <- shaads virsraksts buutu bijis labaaks 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+