Latvijā
Novados

Aculiecinieki par traģisko nelaimes gadījumu uz Tīnūžu-Kokneses autoceļa0

Foto no Pixabay.com

Par kādu īpaši nejauku līkumu uz Tīnūžu-Kokneses autoceļa stāsta vietējie iedzīvotāji, kuriem nācās kļūt par aculieciniekiem smagai avārijai. Kāds motociklista vadītājs un meitene, kas sēdēja viņam līdzās, ietriecās šosejas aizsargbarjerās, jo nespēja izgriezt aso līkumu. Vīrietis no gūtajām traumām miris, bet  pasažiere steidzami nogādāta slimnīcā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Nespēja savaldīt spēkratu

Nedēļas nogalē notikušo traģisko avāriju uz autoceļa Tīnūži-Koknese vēl šodien apspriež tuvumā dzīvojošie, jo tieši viņi sestdien novēroja, kā teju visu operatīvo dienestu ekipāžas traucas uz notikuma vietu. Sieviete, kura strādā netālu, stāsta, ka jau sākumā bija skaidrs, ka kāds cietis, taču nebija saprotams, cik smagi.

Mediķu brigāde ap pulksten četriem pēcpusdienā piesteidzās pie 45 gadus vecā vīrieša un viņa pasažieres. Abi bija traukušies uz ”Yamaha” markas motocikla, taču vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ vīrietis nebija spējīgs savaldīt spēkratu. Abi cilvēki ietriecās ceļa malā izbūvētajā barjerā.

Diemžēl mediķiem motocikla vadītāju neizdevās glābt, un viņš no gūtajām traumām vēlāk miris. Savukārt pasažiere nogādāta slimnīcā smagā stāvoklī. Aculieciniece stāsta, ka negadījums noticis uz bēdīgi slavenā šosejas līkuma, kurš ir grūti izbraucams.

Iespējams, piedalījās kontrolpunktu brauciena spēlē

Saistītie raksti

Apkārtējie redzējuši, ka motociklisti braukuši kolonnā, 15. septembra ”Pokera brauciena” ietvaros, kuru rīko Latvijas Motoklubu asociācija. Brauciena nolikumā minēts, ka dalībniekiem jāceļo no vienas vietas līdz otrai, lai savāktu dažādas “kārtis”, kuras izsniedz kontrolpunktos. Braucienā uzvar motobraucējs, kurš savācis stiprāko “kāršu” kombināciju. Jo vairāk kontrolpunktus dalībnieks apmeklē, jo lielāka iespēja savākt labākas “kārtis”. “Reizēm, kad viņi brauc, ir jābrīnās,” par novēroto braukšanas manieri stāsta tuvējo māju iedzīvotāja.

Asociācijas vadītājs Aivars Freimanis, plašāk pazīstams ar pseidonīmu Frīdis, šo faktu apstiprināt nevar. Viņš saka, ka informāciju par sacensību dalībniekiem klubs nesaglabā, tāpēc nav iespējams noteikt, vai vīrietis un viņa pasažiere patiešām piedalījies pokera braucienā.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv