Mobilā versija
+5.3°C
Ivars, Ilgvars
Trešdiena, 1. marts, 2017
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Aicina iesniegt darbus porcelāna mazo formu izstādei

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vēl līdz 16. augustam mākslinieki aicināti pieteikt savu dalību 10. starptautiskajā mazo formu porcelāna izstādē, sūtot pieteikumu, jo izstādes dalībnieki tiek izvēlēti konkursa kārtībā, LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienībā.

izstāde notiks no 2015. gada 9. oktobra līdz 29. novembrim, tās tēma šogad – “Vēsture 1:10:.

2006. gadā tika aizsākta ikgadēja tradīcija rīkot īpašas starptautiskas izstādes ar mērķi eksponēt pašus jaunākos Latvijas un aizrobežu autoru mākslas darbus no porcelāna, kuru izmērs nepārsniedz 15 x 15 x 15 cm. Jau otro gadu izstādei tiek dota arī tēma.

Šogad mākslinieki aicināti izstādei iesniegt darbus par tēmu “Vēsture 1:10”. Tēma akcentē faktu, ka starptautiskā mazo formu porcelāna izstāde notiek jau desmito reizi, līdz ar to tas ir vēstures nogrieznis, kuru iespējams analizēt gan kopumā, gan katru no izstādēm, māksliniekiem, darbiem atsevišķi. Tēma reflektē gan mazo formu porcelāna izstāžu vēsturi, gan pieļauj iespēju interpretēt vēstures un porcelāna tradīcijas plašākā vai individuālākā griezumā.

Lai pieteiktu darbus dalībai izstādē, ir jānosūta uz e-pasta adresi rpm@riga.lv aizpildīta pieteikuma veidlapa un attēli līdz 2015. gada 16. augustam. Pieteikumus izskatīs un darbus atlasīs žūrija.

Pievienot komentāru

Dziesmu svētkiem vajag jaunus kodus. Saruna ar māksliniekiem Annu un Krišu Salmaņiem (7)Vai Noslēguma koncertā dziedamajām dziesmām vajadzīgi jauni vārdi? Saruna ar "Purvīša balvas 2017"ieguvējiem – māksliniekiem Annu un Krišu Salmaņiem
Draugiem Facebook Twitter Google+