Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
27. februāris, 2015
Drukāt

Aiztur trīs laupītājus, policija aicina atsaukties citus iespējamos upurus (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki aizturējuši trīs aizdomās par laupīšanu turētus vīriešus un lūdz atsaukties citus iespējamos upurus, informē VP.

11. februārī Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Melnsila ielu, kur notikusi laupīšana. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka vairāki vīrieši uzbrukuši 1987. gadā dzimušam vīrietim un nolaupījuši aptuveni 200 eiro. Pēc nozieguma pastrādāšanas ļaundari aizbēguši no notikuma vietas.

Policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un šonedēļ aizturēja 1995., 1988. un 1973. gadā dzimušus vīriešus. Aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā.

Šobrīd par laupīšanu grupā ir sākts kriminālprocess. Vīriešiem par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Rīgas Kurzemes iecirkņa darbiniekiem ir aizdomas, ka aizturētie vīrieši saistīti arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem, tādēļ aicina atsaukties ikvienu, kurš cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 110 vai 67070800, vai vēršoties Rīgas Kurzemes policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Trešais ir īsts vai tikai sūdīgs fotorobots?

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+