Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Piektdiena, 26. maijs, 2017
18. maijs, 2017
Drukāt

Ak, nabadzīte – bet varbūt dzīves valdniece? Vientuļo sieviešu horoskops

1. Vientuļa sieviete Auns

1no12
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Pārsvarā ikviena sieviete sapņo satikt savu otro pusīti, lai laimīgi nodzīvotu mūžu kopā. Bet gadās arī tā, ka pusmūžā atklāj: laulības vārti tev bijuši slēgti. Ja nu tas ierakstīts jau zvaigznēs? Bet varbūt tieši precētas dāmas statuss tev būtu traucējis dzīvot laimīgi?

Par vienatnes iemeslu var būt, piemēram, Auna zīmē dzimušas sievietes kareivīgas amazones raksturs. Sievietēm Auniem attiecībās raksturīga tieksme pašapliecināties. Viņas lepojas ar uzvarētajām kaujām. Partnerattiecības šīm dāmām ir kas līdzīgs boksa ringam. Tā kā Auni ir uguns zīme, tu sapņo par ugunīgām attiecībām, kas bieži vien sāpīgi apdedzina partneri, bet pašai sagādā galvas sāpes.

 1. Vientuļa sieviete Auns
 2. Vientuļa sieviete Vērsis
 3. Vientuļa sieviete Dvīņi
 4. Vientuļa sieviete Vēzis
 5. Vientuļa sieviete Lauva
 6. Vientuļa sieviete Jaunava
 7. Vientuļa sieviete Svari
 8. Vientuļa sieviete Skorpions
 9. Vientuļa sieviete Strēlnieks
 10. Vientuļa sieviete Mežāzis
 11. Vientuļa sieviete Ūdensvīrs
 12. Vientuļa sieviete Zivis

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+