Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
3. novembris, 2014
Drukāt

Amatu vidusskolā izsmidzināta kodīga gāzveida viela, evakuēti cilvēki

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Amatu vidusskolā pirmdienas pusdienlaikā izsmidzināta gāzveida viela; situācija izvērtēta un darbs skolā turpinās, pavēstīja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Pašvaldība informē, ka 3.novembrī ap plkst.12 Jelgavas pilsētas atbildīgie dienesti saņēma informāciju no Jelgavas Amatu vidusskolas, Akadēmijas ielā 25, par skolas telpās izsmidzinātu kodīgu gāzveida vielu, kā rezultātā skolēni un mācību iestādes darbinieki tika evakuēti un viņiem uz vietas veiktas veselības stāvokļa pārbaudes. Četri skolēni turpmākai izmeklēšanai nogādāti stacionārā. Darbs skolā atjaunots.

Kopumā no skolas telpām tika evakuēti 167 cilvēki, to vidū 124 skolēni. Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) speciālisti veica skolas telpu apsekošanu. Tās rezultātā secināts, ka, iespējams, skolas telpās izpūsts pašaizsardzības gāzes aerosols.

Uz vietas ar skolēniem un mācību iestādes darbiniekiem strādāja arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālisti, izvērtējot evakuēto cilvēku veselības stāvokli. Pieņemts lēmums par četru skolēnu nogādāšanu pilsētas slimnīcā turpmākais veselības stāvokļa novērošanai. Desmit skolēniem medicīniskā palīdzība sniegta uz vietas.

Par notikušo informēti skolēnu vecāki. Pašlaik skolas telpas ir izvēdinātas un atbildīgo dienestu speciālisti devuši atļauju atgriezties mācību iestādē un turpināt darbu.

Notikuma vietā strādāja arī Valsts un Pašvaldības policiju darbinieki un Civilās aizsardzības koordinators.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+