×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. septembris, 2012
Drukāt

“Angry Birds” veidotāji izlaiž jaunu spēli “Bad Piggies”

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Ceturtdien tiks izlaists populārās spēles “Angry Birds” veidotāju jaunākais veikums “Bad Piggies”, kurā animētās cūkas atriebsies dusmīgajiem putniem.

Kompānijas “Rovio” vecākais viceprezidents Āzijas valstīs Henrijs Holms sacīja, ka jaunā spēle vispirms iznāks Taivānas galvaspilsētā Taibei. “Mēs izvēlējāmies Taivānu, jo tajā ir ļoti daudz “Angry Birds” fanu,” viņš atklāja.

“Angry Birds” spēlētāji ar kaķeni šauj putnus pa zaļajām cūkām, mēģinot tās iznīcināt. Absurdā, taču atkarību izraisošā spēle ir visvairāk lejupielādētā aplikācija pasaulē.

2011.gadā “Angry Birds” ļāva kompānijai nopelnīt 48 miljonus eiro (33,7 miljonus latu), taču pēc tam izdotās spēles nav guvušas līdzvērtīgus panākumus.

Jūlijā “Rovio” laida klajā spēli “Amazing Alex”, kas uzreiz iekļuva “iPhone” aplikāciju topa pirmajā vietā, taču kopš tā laika izkritusi no pirmā simtnieka.

Kompānija cer, ka “Bad Piggies” atjaunos interesi par franšīzi, jo tajā darbojas labi pazīstami tēli. “”Bad Piggies” padarīs “Angry Birds” par vairāk nekā vienkāršu spēli. Tā piedāvās faniem jaunus sižetus un piešķirs populārajai aplikācijai dziļumu,” teica Taivānas kompānijas “appWorks Venture” pārstāvis I.C.Dzaņs.

Viņš piebilda, ka maijā plānots atklāt pirmo “Angry Birds” atrakciju parku Helsinkos, savukārt augustā – Lielbritānijā.

Ceturtdien izlaistā “Bad Piggies” versija darbosies “iOS”, “Android” un “Mac” operētājsistēmās, taču vēlāk tiks piedāvāta arī aplikācija, kas darbosies “Windows Phone” un “Windows 8” vidē, kā arī citās populārās operētājsistēmās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+