Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
28. septembris, 2012
Drukāt

“Angry Birds” veidotāji izlaiž jaunu spēli “Bad Piggies”

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Ceturtdien tiks izlaists populārās spēles “Angry Birds” veidotāju jaunākais veikums “Bad Piggies”, kurā animētās cūkas atriebsies dusmīgajiem putniem.

Kompānijas “Rovio” vecākais viceprezidents Āzijas valstīs Henrijs Holms sacīja, ka jaunā spēle vispirms iznāks Taivānas galvaspilsētā Taibei. “Mēs izvēlējāmies Taivānu, jo tajā ir ļoti daudz “Angry Birds” fanu,” viņš atklāja.

“Angry Birds” spēlētāji ar kaķeni šauj putnus pa zaļajām cūkām, mēģinot tās iznīcināt. Absurdā, taču atkarību izraisošā spēle ir visvairāk lejupielādētā aplikācija pasaulē.

2011.gadā “Angry Birds” ļāva kompānijai nopelnīt 48 miljonus eiro (33,7 miljonus latu), taču pēc tam izdotās spēles nav guvušas līdzvērtīgus panākumus.

Jūlijā “Rovio” laida klajā spēli “Amazing Alex”, kas uzreiz iekļuva “iPhone” aplikāciju topa pirmajā vietā, taču kopš tā laika izkritusi no pirmā simtnieka.

Kompānija cer, ka “Bad Piggies” atjaunos interesi par franšīzi, jo tajā darbojas labi pazīstami tēli. “”Bad Piggies” padarīs “Angry Birds” par vairāk nekā vienkāršu spēli. Tā piedāvās faniem jaunus sižetus un piešķirs populārajai aplikācijai dziļumu,” teica Taivānas kompānijas “appWorks Venture” pārstāvis I.C.Dzaņs.

Viņš piebilda, ka maijā plānots atklāt pirmo “Angry Birds” atrakciju parku Helsinkos, savukārt augustā – Lielbritānijā.

Ceturtdien izlaistā “Bad Piggies” versija darbosies “iOS”, “Android” un “Mac” operētājsistēmās, taču vēlāk tiks piedāvāta arī aplikācija, kas darbosies “Windows Phone” un “Windows 8” vidē, kā arī citās populārās operētājsistēmās.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+