Mobilā versija
+0.2°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Pirmdiena, 11. decembris, 2017
22. decembris, 2014
Drukāt

ANO: karadarbībā Ukrainā cietuši divi miljoni bērnu (2)

berni_raud_Shutterstock

Karadarbības dēļ Ukrainas austrumos ir cietuši kopumā divi miljoni bērnu, paziņojusi ANO Bērnu fonda pārstāve Džovanna Barberisa.

Pēc viņas teiktā, gandrīz pusmiljons bērnu ir bijuši spiesti atstāt savas mājas, pārējie dzīvo ļoti smagos apstākļos.

Ukrainas austrumos daudziem cilvēkiem nav pat paša nepieciešamākā, bērni salst un ir badā, kā arī nesaņem medicīnisko palīdzību.

Krievijas prezidenta pilnvarotais bērnu tiesību jautājumos Pāvels Astahovs apgalvoja, ka visapjomīgāko palīdzību sniedzot Krievija, “kuru Kijevas politiķi turpina apvainot agresijā, aizverot acis paši uz saviem noziegumiem un nesniedzot palīdzību Donbasa un Luhanskas bērniem”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. cietusi BET NE IZRAELAS 500 NOGALINATIE PEDEJA UZBRUKUMA GAZA- PAR SIEM PALESTINIESU BERNIEM – KLUSUMS

  2. … Kad visi sie ANO atbildigie – Ka ANO Bernu fonda parstave, un nepotenta BARBERISA – reiz sauks si kriminala notikuma vainigos atbildet par agresiju un teroru pie Internacionalas tiesas … un beigs nekonsekventi vaidet par so turpinoso un Krievijas varas parstavju sarikoto teroru … un tadejadi atlaujot tadiem Krievijas agresijas parstavjiem ASTOHOVIEM turpinat savu nepatieso un meligo propagandu … !!!

Sinagoga Zviedrijā apmētāta ar degošiem priekšmetiem (1)Jauniešu grupa maskās sestdienas vakarā apmētāja ar degošiem priekšmetiem sinagogu Zviedrijas pilsētā Gēteborgā, ziņoja vietējie mediji.
Draugiem Facebook Twitter Google+