Mobilā versija
-2.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
22. decembris, 2014
Drukāt

ANO: karadarbībā Ukrainā cietuši divi miljoni bērnu (2)

berni_raud_Shutterstock

Karadarbības dēļ Ukrainas austrumos ir cietuši kopumā divi miljoni bērnu, paziņojusi ANO Bērnu fonda pārstāve Džovanna Barberisa.

Pēc viņas teiktā, gandrīz pusmiljons bērnu ir bijuši spiesti atstāt savas mājas, pārējie dzīvo ļoti smagos apstākļos.

Ukrainas austrumos daudziem cilvēkiem nav pat paša nepieciešamākā, bērni salst un ir badā, kā arī nesaņem medicīnisko palīdzību.

Krievijas prezidenta pilnvarotais bērnu tiesību jautājumos Pāvels Astahovs apgalvoja, ka visapjomīgāko palīdzību sniedzot Krievija, “kuru Kijevas politiķi turpina apvainot agresijā, aizverot acis paši uz saviem noziegumiem un nesniedzot palīdzību Donbasa un Luhanskas bērniem”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. cietusi BET NE IZRAELAS 500 NOGALINATIE PEDEJA UZBRUKUMA GAZA- PAR SIEM PALESTINIESU BERNIEM – KLUSUMS

  2. … Kad visi sie ANO atbildigie – Ka ANO Bernu fonda parstave, un nepotenta BARBERISA – reiz sauks si kriminala notikuma vainigos atbildet par agresiju un teroru pie Internacionalas tiesas … un beigs nekonsekventi vaidet par so turpinoso un Krievijas varas parstavju sarikoto teroru … un tadejadi atlaujot tadiem Krievijas agresijas parstavjiem ASTOHOVIEM turpinat savu nepatieso un meligo propagandu … !!!

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+